Sīkfailu vadlīnijas

Hansgrohe dara visu, lai aizsargātu savus klientus. Jūsu informācijas aizsardzība nav izņēmums, līdz ar to  izmantojam tikai tādus sīkfailus, kas nesatur personisku vai identificējamu informāciju par jums. Tomēr mēs izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu padarīt jūsu tīmekļa vietņu apmeklējumus efektīvākus. Tādēļ  vēlamies vairāk paskaidrot sīkfailu veidus, ko mēs izmantojam un kā tos izmantojam.

Sīkdatnes palīdz labāk veidot tīmekļa vietnes darbību

Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko jūsu datorā ievieto tīmekļa vietnes vai dažreiz pa e-pastu. Tie sniedz noderīgu informāciju uzņēmumiem. Jums, kā lietotājam, tas nozīmē, ka varat izmantot vietni efektīvāk, piemēram, nav nepieciešams atkārtoti ievadīt informāciju katru reizi, kad to apmeklējat. Sīkdatnes arī nodrošina, ka jūs saņemat atbilstošu informāciju no mums.

Mūsu tīmekļa vietnēs izmantojam divu veidu sīkfailus:
 • Sesijas sīkfaili, kas tiek dzēsti pēc katras vizītes.
 • Pastāvīgi sīkfaili, kas paliek spēkā visu mūsu vietņu apmeklējumu laikā.

Visas šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai veiksmīgi izmantotu mūsu tīmekļa vietnes.

Sesijas sīkfailusserveris izmanto, lai saglabātu informāciju par darbībām mūsu vietnēs un, lai lietotāji varētu viegli atrast to vietni, kuru bija atstājuši iepriekš. Parasti tīmekļa vietnēm nav "atmiņas". Sīkfaili norāda serverim, kādas lapas ir jāparāda lietotājam, tāpēc lietotājam nav jāatceras vai var sākt izmantot vietni vēlreiz. Sīkdatnes darbojas kā sava veida grāmatzīme mūsu vietnēs.

Lai saglabātu lietotāja izvēles, tiek izmantoti pastāvīgi vai izsekojoši sīkfaili. Ja vēlaties, varat pārlūkprogrammas iestatījumos ierobežot, dzēst vai atspējot sīkfailus, taču tas ierobežos funkcijas, kuras varat veikt mūsu vietnēs. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā atspējot sīkfailus, lūdzu, apmeklējietVietni par sīkfailiem.

Šeit ir mūsu sīkfailu saraksts un īss apraksts:
 • ROUTEID, SERVERID: 
  šie sīkfaili ir iestatīti, lai lietotāji vienmēr novirzītu uz to pašu serveri.
 • XSRF TOKEN:
  tiek izmantots, lai novērstu pieprasījumus pēc vietnes viltošanas (CSRF). CSRF ir uzbrukums datoru sistēmai, kurā uzbrucējs veic darījumu tīmekļa lietojumprogrammā.
 • JSESSIONID:
  šis sīkfails identificē jūs kā dažādu vietņu apmeklētāju un saglabā specifiskas iezīmes un uzstādījumus saistībā ar reklāmas un tml. rādījumiem. Šī sīkdatne tiks automātiski izdzēsta pēc iziešanas no tīmekļa vietnes.
 • notepad:
  šajā sīkfailā mēs atceramies skatīšanās saraksta objektus.
 • productComparison:
  šajā sīkfailā mēs atceramies artikulus produktu salīdzinājumā.
 • hansgrohe-cookie-seen:
  šis sīkfails tiek iestatīts, kad lietotājs ir redzējis sīkfailu norādījumu.
 • cb-enabled:
  šis sīkfails saglabā lietotāja lēmumu par to, vai viņš ir piekritis sīkfailu politikai vai nē.
 • inspiration-tool-like:
  šīs sīkfails saglabā "likes" iedvesmojošo rīku sadaļā.
Trešās puses sīkfaili:
 • Google Analytics: _ga, _dc_gtm_UA-xxxx-y (konkrēti valstu kodi):
  šie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu statistisko informāciju par lietotāju uzvedību, lai uzlabotu tīmekļa vietnes. Šie sīkfaili apkopo informāciju anonīmā formā, piemēram, apmeklētāju skaits, no kurienes apmeklētājs mūs atrada un, kuras lapas tika apmeklētas. Šī informācija tiks glabāta pēc apmeklējuma beigām un sniegta nākamajā apmeklējumā.
 • Surveymonkey:
  piedaloties tīmekļa vietnes apskatē, tas attiecas uz SurveyMonkey sīkdatņu izmantošanu. Detalizētu informāciju par izmantotajiem sīkfailiem var atrast esošajā tīmekļa vietnē vai pēc pieprasījuma tieši no pakalpojumu sniedzēja.
 • Youtube:
  detalizētu informāciju par sīkdatnēm var atrast esošajā tīmekļa vietnē vai pēc pieprasījuma tieši no pakalpojumu sniedzēja.
 • NewRelic:
  detalizētu informāciju par sīkdatnēm var atrast esošajā tīmekļa vietnē vai pēc pieprasījuma tieši no pakalpojumu sniedzēja.
 • Yellowmap:
  detalizētu informāciju par sīkdatnēm var atrast esošajā tīmekļa vietnē vai pēc pieprasījuma tieši no pakalpojumu sniedzēja.
Vēlamies jūs informēt, ka izmantojam izsekošanas pikseļus (Tracking Pixel), lai apkopotu noteiktu informāciju, kuru izmantojot, varam izvērtēt mūsu kampaņu rezultātus un lietotāju mijiedarbību ar mūsu saturu. Izsekošanas pikseļi (Tracking Pixel) ir neredzamas grafikas, kas tiek aktivizētas, tiklīdz lietotājs nonāk mūsu tīmekļa vietnē. Tās palīdz atpazīt pārlūkprogrammu vai gala ierīces. Netiek saglabāti personas dati. Ar šo tehnoloģiju palīdzību mēs varam analizēt apmeklējumus mūsu tīmekļa vietnē, kā arī lietotāja uzvedību, lai parādītu personalizētu reklāmu, piemēram, sociālajos tīklos. Jūs varat bloķēt šīs tehnoloģijas, uzinstalējot savai pārlūkprogrammai bezmaksas spraudņus (plug-in). 
  Ja datoru izmanto vairāki lietotāji, tad sīkfailu iespējošanas vai atspējošanas iestatījumi attiecas uz visiem attiecīgā datora lietotājiem.
Vienmēr labs padoms

Mazumtirgotājs jūsu reģionā