Uzņēmuma vērtības

Kvalitāte, uz kuru var paļauties

Mūsu produktu kvalitāte atklājas, mazgājoties dušā vai mazgājot rokas. Taču kas aiz tā slēpjas? Kas ir Hansgrohe dzinulis, kāda ir uzņēmuma ekonomiskā nozīme, un, kādās jomās tas uzņemas atbildību? Ieskatieties pa “atslēgas caurumu” Švarcvaldes uzņēmumā, kura produkcija ir sastopama visā pasaulē. Uzziniet, ar ko atšķiramies un, kas mums rūp.

  • Jūs varat uzticēties hansgrohe zīmola kvalitātei. Jūsu priekšrocības: izcili produkti un dizains, ilgtspējīgi materiāli, kvalitatīva klientu apkalpošana. Turklāt vēlamies uzsvērt:
  • Ar kvalitāti mēs jums parādām, ko hansgrohe saprot ar „meistarību“.
  • Dizains nosaka atšķirību: jau vairāk nekā 30 gadus Phoenix Design ir hansgrohe zīmola seja. Uzziniet vairāk par starptautiski zināmo dizaina studiju. Apskatiet arī visas dizaina balvas, kas pamato Hansgrohe uzņēmumu grupas kvalitātes prasības un vadošo lomu dizaina ziņā.
Sadaļā Tradīcijas un inovācijas jūs gūsiet ieskatu uzņēmuma vēsturē. Vai zināt, ka Hans Grohe ir dušas stieņa izgudrotājs? Līdz šim izgudrojumu bagātība atspoguļojas neskaitāmos patentos un aizraujošās nākotnes tehnoloģijās. 

Hansgrohe grupa darbojas ilgtspējīgi un rīkojas atbildīgi. Sadaļā Atbildība uzziniet vairāk labus iemeslus, kāpēc būtu jāiegādājas tieši hansgrohe produkti.
Vienmēr labs padoms

Mazumtirgotājs jūsu reģionā