Hansgrohe grupas vadība atrodas Šiltahā, Vācijā.
Iepazīstieties – starptautisks uzņēmums

Skaitļi un fakti par Hansgrohe grupu

Hansgrohe grupa, kuras vadība atrodas Šiltahā (Vācijā), vannas istabu un virtuvju nozarē ir zināma visā pasaulē. Uzziniet vairāk par uzņēmumu un tā vērtībām. Turklāt – “hansgrohe” un AXOR ir Hansgrohe grupas zīmoli.

Bez sākuma nav nākotnes

Hansgrohe grupa inovāciju, dizaina un kvalitātes ziņā ir līderis vannas istabu un virtuvju nozarē. Hansgrohe uzņēmumam pieder ne tikai Premium zīmols “hansgrohe”, kura mājaslapu jūs pašlaik apmeklējat, bet arī dizaina zīmols AXOR, kurā galvenais akcents tiek likts uz luksusa klases vannas istabām un virtuvēm.

1901. gadā Švarcvaldē dibinātā uzņēmuma piedāvātie jaucējkrāni, dušas klausules un dušas sistēmas piešķir ūdenim formu un funkcionalitāti. Unikāli izgudrojumi, piemēram,

  • pirmā rokas dušas klausule ar dažādiem strūklas veidiem,
  • pirmais izvelkamais virtuves krāns vai
  • pirmais dušas stienis

ieskicē uzņēmuma vēsturi.

Hansgrohe grupai īpaši nozīmīga ir ilgmūžīgu augstas kvalitātes izstrādājumu radīšana un atbildīga attieksme pret cilvēkiem un vidi. Mūsu uzņēmējdarbība ir balstīta uz resursus taupošu izstrādājumu ražošanas ilgtspējību starptautiskā līmenī. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par uzņēmumu, skatiet tālāk norādītās saites. Tās ļaus jums pāriet tieši uz Hansgrohe grupas mājaslapu. Tajā atradīsiet visu svarīgāko informāciju.

Veiksmes faktors: darbinieces un darbinieki

Uzņēmumā Hansgrohe strādā cilvēki, kuri ir aizrautīgi pedantiski. Cilvēki, kuriem patīk skaisti un funkcionāli augstas kvalitātes izstrādājumi. Viņu izcilā tehnoloģiskā kompetence liek viņiem mirdzēt savā jomā. Cilvēki, kurus ikdienā aizrauj viss jaunais, tostarp attiecībā uz ūdeni. Tieši viņi ir Hansgrohe grupas sasniegumu atslēga ilgtermiņā.

Vienmēr labs padoms

Mazumtirgotājs jūsu reģionā