Iepazīstiet hansgrohe klātienē

Izstādes nodibina saites

Atklājiet un izbaudiet inovatīvus produktus vannas istabām un virtuvēm izņēmuma kārtā: hansgrohe zīmols demonstrē sevi un produktus daudzās  izstādēs un pasākumos visā pasaulē, sākot ar starptautiskiem nozares notikumiem un beidzot ar reģionālajām izstādēm. Iespējams, mēs atrodamies arī jūsu reģionā. Mēs ļoti ceram ar jums tikties.
 

ISH 2019
Hansgrohe ISH 2019 izstādes stends
Apskatiet mūsdienīgas inovācijas jaucējkrānu, dušu un dušu sistēmu veidā mūsu izstādes stendā. Atklājiet arī mūsu jaunos produktus augstas kvalitātes virtuves dizainam. Pārbaudiet mūsu produktus, no kuriem daudzus jūs varēsiet redzēt darbībā, un izmantojiet iespēju personīgi sarunāties ar mums. hansgrohe darbinieki ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs jums atrast optimālo risinājumu, lai izveidotu savu personīgo sapņu vannas istabu un jūsu virtuves sirdi. Esiet iedvesmoti!
Maja I 2020

“Māja I”

ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā un Āzijā.
Izstādi apmeklē profesionāļi no Baltijas reģiona un visas Eiropas, kā arī plaša apmeklētāju publika, kas meklē nepieciešamo sava mājokļa būvniecībai.
  Mūsu "MĀJA I 2020" stendā klienti ieguva tiešu priekšskatījumu ar hansgrohe un AXOR jaucējkrānu, dušu un dušas sistēmu vadošajiem jauninājumiem. Tūkstošiem apmeklētāju pārbaudīja mūsu produktus, no kuriem daudzus varat redzēt darbībā zemāk videoklipā, kā arī izmantoja iespēju personīgai sarunai ar mūsu Hansgrohe komandu.
Būt iedvesmotam!

Ja nokavējāt starptautisko būvniecības industrijas izstādi "MĀJA I 2020", varat apskatīt mūsu ekspozīciju zemāk esošajos videoklipos

Vienmēr labs padoms

Mazumtirgotājs jūsu reģionā