Duša ar hansgrohe augšējo dušu EcoSmart.
Taupi ūdeni, enerģiju un naudu!

Ilgtspējība, baudot ūdens piedzīvojumus

Vai vēlies, mazgājot rokas un ejot dušā, samazināt ūdens un enerģijas izmaksas, un, neraugoties uz to, izbaudīt lielisku ūdens piedzīvojumu? Ar mūsu ūdens taupīšanas kalkulatoru nosaki, cik tu vari ietaupīt ar hansgrohe EcoSmart un CoolStart tehnoloģiju.

Mazāk karstā ūdens, mazāk CO2 emisiju

Rokas dušas klausules lietošanas fāzē visintensīvāk tiek radīts CO2. CO2 emisijas aptuveni 1000 reizes pārsniedz emisiju daudzumu, kas rodas ražošanas laikā. Tāpēc mēs sev izvirzījām uzdevumu izstrādāt ilgtspējīgu izstrādājumu risinājumu koncepcijas, kurās ūdeni un enerģiju taupošas tehnoloģijas, piemēram, EcoSmart un CoolStart, būtu apvienotas ar unikālu ūdens piedzīvojumu. Atbilstoši mūsu zīmola DNS mēs uzņemamies atbildību par cilvēkiem, apkārtējo vidi un mūsu planētu.

Grafika: Hansgrohe ilgtspējas stratēģija.

Tā tu taupi ūdeni un enerģiju ar EcoSmart

Neliels triks, liela ietekme: video uzzināsi, kā darbojas EcoSmart tehnoloģija.

Ar šo ilgtspējīgo hansgrohe izgudrojumu tu taupi vērtīgus resursus un vienlaikus izbaudi dušas komfortu. Tā noslēpums ir EcoSmart tehnoloģija, kas ļauj tērēt līdz pat 40 procentiem mazāk ūdens salīdzinājumā ar parastajām hansgrohe dušas galvām. Ar EcoSmart+ var ietaupīt līdz pat 60 procentiem. Tērējot mazāk ūdens, vajadzīgs arī mazāk siltuma enerģijas, tādējādi samazinās arī gāzes un elektroenerģijas rēķini.

Sāc ar “cool”, taupi enerģiju.

“CoolStart” jaucējkrāni ir klimatam draudzīgi. Roktura vidus pozīcijā plūst tikai auksts ūdens. Ja vajadzīgs karstais ūdens, “CoolStart” jaucējkrāna svira jāvirza pa kreisi. 

Kur mēs varam ietaupīt enerģiju, kā samazināt CO2 daudzumu atmosfērā, ko mēs varam darīt, lai samazinātu klimata pārmaiņas? Šie jautājumi ir aktuāli mums visiem. Lai gūtu atbildes, jāaplūko enerģijas patērētāji mūsu mājsaimniecībā, kurus lietojam vairākas reizes dienā, piemēram, izlietnes jaucējkrānus. hansgrohe CoolStart princips ir ģeniāli vienkāršs: šajos jaucējkrānos silts vai karsts ūdens plūst tikai tad, kad tev tas patiešām vajadzīgs. Enerģija tiks patērēta tikai tad, kad aktīvi virzīsi jaucējkrāna sviru pa kreisi.

Zaļi. Zaļāk. Eco* 2030. Tā ir hansgrohe ilgtspējas apņemšanās. 

Logotips “In Touch With Our Planet”

Hansgrohe Group ir prioritāra ilgtspējīga domāšana un darbība, un arī zīmols hansgrohe ir uz to balstīts. Tāpēc daudzi mūsu izstrādājumi ir aprīkoti ar resursus taupošām tehnoloģijām. Jau 1980. gados kā viens no pirmajiem ražotājiem mēs tirgū piedāvājām ūdeni taupošas rokas dušas klausules.

Rokas dušas klausules lietošanas fāzē visintensīvāk tiek radīts CO2. CO2 emisijas aptuveni 1000 reizes pārsniedz emisiju daudzumu, kas rodas ražošanas laikā. Tāpēc mēs sev izvirzījām uzdevumu, visu mūsu dušu un jaucējkrānu klāstu līdz 2030. gadam pārorientēt uz “ECO”. Un proti: mēs samazināsim visu ūdens padeves izstrādājumu ūdens un/vai enerģijas patēriņu lietošanas laikā par vismaz 22 procentiem salīdzinājumā ar pamatdatiem 2020. gadā.


* Hansgrohe Group “ECO” definē kā ūdens padeves izstrādājumu ūdens un/vai enerģijas patēriņa samazinājumu lietošanas laikā par vismaz 22 procentiem salīdzinājumā ar pamatdatiem 2020. gadā

Atklāj mūsu ūdeni un enerģiju taupošos produktus

Vienmēr labs padoms

Mazumtirgotājs jūsu reģionā