EcoSmart: daudz dušas prieku, neskatoties uz mazu ūdens patēriņu.
Taupi ūdeni, enerģiju un naudu!

#InTouchWithOurPlanet: taupiet ūdeni ar prieku

Vai vēlies, mazgājoties dušā, samazināt ūdens un enerģijas izmaksas, un, neraugoties uz to, gūt lielisku dušas sajūtu? Ar mūsu ūdens taupīšanas kalkulatoru nosaki, cik resursu tu vari ietaupīt ar hansgrohe EcoSmart dušām.

Ar EcoSmart tehnoloģiju gada laikā četru cilvēku ietaupītais ūdens* piepilda:

Tā tu taupi ūdeni un enerģiju ar EcoSmart

Neliels triks, liela ietekme: video uzzināsi, kā darbojas EcoSmart tehnoloģija.

Ar šo ilgtspējīgo hansgrohe izgudrojumu tu taupi vērtīgus resursus un vienlaikus izbaudi dušas komfortu.

Tā noslēpums ir EcoSmart tehnoloģijā, kas ļauj tērēt līdz pat 40 procentiem mazāk ūdens salīdzinājumā ar parastajām dušas galvām. Ar EcoSmart+ var ietaupīt līdz pat 60 procentiem. Tērējot mazāk ūdeni, vajadzīgs arī mazāk siltuma enerģijas, tādējādi samazinās arī gāzes un elektroenerģijas rēķini.

Aprēķini savus ietaupījumus! Ļauj hansgrohe ūdens ietaupījuma kalkulatoram noteikt, cik ūdens, enerģijas un naudas tu vari ietaupīt gadā.

Ūdens ir vairāk kā tikai resurss. Zaļš ir vairāk kā tikai krāsa.

Ūdens ir dzīvība un mūsu aizraušanās. Tāpēc mēs darām visu, lai aizsargātu šo vērtīgo resursu: ar ūdeni un enerģiju taupošām dušām, jaucējkrāniem un tehnoloģijām. Ļaujies arī tu savai aizrautībai ar ūdeni un šo brīnišķīgo planētu. Kopā mēs esam #InTouchWithOurPlanet. Tā ir patīkama sajūta – dot ieguldījumu kopējā labumā. Ar katru atsevišķu dušu.

Hansgrohe grupa apņemas rīkoties ilgtspējīgi 

Ilgtspējīga domāšana un rīcība Hansgrohe grupā ir dziļi nostiprinājusies. 80-ajos gados mēs kā viens no pirmajiem nozares ražotājiem ieviesām tirgū ūdeni taupošu rokas dušas klausuli. Līdz 2030. gadam uzņēmums pārorientēs visas dušas un jaucējkrānus uz ūdens un enerģijas taupīšanas tehnoloģijām, jo aptuveni 90 procenti CO2 emisiju attiecināmi uz vannas istabas lietošanas fāzi, kā parāda Hansgrohe grupas vannas lietošanas analīze.

*Aprēķina piemērs balstās uz pieņēmumu, ka katrs no četru cilvēku ģimenes locekļiem ik dienu mazgājas dušā 5 minūtes.
Vienmēr labs padoms

Mazumtirgotājs jūsu reģionā