Sociālie tīkli

Uzturiet kontaktu ar “Hansgrohe” tiešsaistē

“Facebook”, “Twitter”, “YouTube” vai “Flickr” – sociālo tīklu pasaule ir aizraujoša, daudzpusīga un paver jaunas komunikācijas iespējas. Arī “Hansgrohe SE”. Tādēļ mēs norādām jums visus sociālos tīklus un tiešsaistes platformas, kurās varat uzturēt ar mums kontaktu. Ieskatieties šajā sarakstā regulāri, jo mēs to pastāvīgi papildinām.

Atrodiet “Hansgrohe” sociālajā tīklā “Facebook”

“Facebook”

“Facebook” ar saviem 900 miljoniem lietotāju ir uzskatāms par internetā lielāko sociālo tīklu. Tas sniedz “Hansgrohe SE” jaunas iespējas, kā sazināties ar klientiem, partneriem un interesentiem.

Kļūstiet tagad par “Hansgrohe” zīmola un mūsu dizaina zīmola “Axor” cienītāju “Facebook”. Uzziniet pastāvīgi jaunumus par aktuālajiem produktiem, pasākumiem, kā arī interesantas tēmas ūdens, dizaina, arhitektūras un ilgtspējībās jomā. Protams, jūs varēsiet arī komentēt visus mūsu ziņojumus vai arī dalīties ar tiem ar saviem draugiem “Facebook”. Mēs priecāsimies uzklausīt jūsu viedokli!

“Hansgrohe” - “Facebook” 
“Axor” - “Facebook”

Sekojiet “Hansgrohe SE” sociālajā tīklā “Twitter”

Sekojiet “Hansgrohe SE” tagad “Twitter” un esiet vienmēr uzreiz informēti, ja klajā ir nākuši jaunumi par mūsu uzņēmumu, zīmoliem “Hansgrohe” un “Axor” vai tādām tēmām kā ūdens, dizains un ilgtspējība.

“Twitter” ir platforma īsiem ziņojumiem, kurā personas vai uzņēmumi tiešsaistē publicē ziņojumus. Ja esat reģistrēts “Twitter”, jums ir iespēja sekot citiem lietotājiem un abonēt viņu ziņojumus (“Tweets”). Protams arī jums pašiem ir iespēja “tvītot” (angļu valodā “čivināt”) un šādi paziņot jums sekojošajiem lietotājiem (“Follower”) visu, ko vēlaties. Viens ziņojums var būt maksimāli 140 zīmes garš.

Iepazīstiet “Hansgrohe SE” sociālajā tīklā “YouTube”

Jaunumi tīmekļa TV formātā: “YouTube” mēs parādām jaunākos produktus un vannas istabu risinājumus, kampaņas, akcijas un zīmolu jaunumus.

Dizains un kvalitāte, inovācijas un ilgtspējība, ūdens baudījums un jutekliskums - iepazīstiet visu “Hansgrohe” pasauli, skatot ekskluzīvas īsfilmas, montāžu video un reportāžas no izstādēm.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem