New: PowderRain by hansgrohe.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

hansgrohe PowderRain: tik klusa duša kā čuksti

Pasakaina ietīšanās smalku pilienu kokonā

Jaunā veida smalkie pilieni sniedz ādai brīnišķīgas sajūtas. Tas ir vispatīkamākais, ko ir iespējams izdarīt ar ūdeni, ja tas plūst caur hansgrohe dušām. Šī smalkā strūkla sniedz vienreizēju dušas baudījumu: it kā jūs stāvētu maigā vasaras lietū. Ūdens kokons radīts, lai jūs varētu labsajūtā atslābināties, lai jūs justos kā drošā apskāvienā un duša kļūtu par baudījumu.

Sīki pilieni, maksimāls efekts Un maz šļakatu

Sīkie pilieni no sprauslām izplūst īpaši klusi. Ekspertiem hansgrohe skaņas laboratorijā ir izdevies būtiski samazināt dušas radīto troksni līdz čukstu skaņas līmenim. Lai ikdienas ķermeņa kopšanas laikā jūs pilnībā varētu atbrīvoties. PowderRain ir maigs UN iedarbīgs. Daudzie, daudzie pilieni rūpīgi noskalo un izskalo dušas želeju un šampūnu. Turklāt, pateicoties pārdomātajai ūdens plūsmai, jaunais strūklas veids tikpat kā nerada šļakatas. Tas nozīmē: mazāk kaļķa nosēdumu = mazāk tīrīšanas. Un tas ir iepriecinoši jebkurā vannas istabā.

PowderRain: atslābinoši maigs, liegs un kluss

Attēli
  • Raindance Select S rokas dušas klausule, PowderRain.
  • Rokas dušas klausule Raindance Select S, Whirl strūkla.
  • Dušas komplekts Raindance Select S, PowderRain.
  • Showerpipe Raindance Select S, PowderRain.
  • hansgrohe PowderRain izskalo šampūnu.
  • Showerpipe Raindance Select, PowderRain

P kā PowderRain: jaunais dušas sortiments

Smalkās strūklas varat baudīt savā dušas zonā pat ar minimālām izmaiņām. Ja vēlaties pārveidot savu vannas istabu, varam piedāvāt arī kompleksu risinājumu.

  • PowderRain ietilpst trīsstrūklu rokas dušas klausulē Raindance Select S 120 3jet P. Citi strūklu veidi ir “Rain” (pilna strūkla) un “Whirl” (masāžas strūkla). Pārslēgšana ērti veicama ar Select pogu. Vienkārši pieskrūvējiet jauno rokas dušas klausuli savai dušas šļūtenei.
  • Ar atbilstošo dušas stieni, kas uzstādāms pavisam vienkārši, viss kopā veido dušas komplektu Raindance Select S 120 3jet P.
  • Vēlaties, lai mikrostrūklas aptver visu ķermeni? Tad izmantojiet PowderRain no augšējās dušas Raindance S 240 1jet P.
  • Ķermeni visaptveroši lutinošo kombināciju no augšējās dušas, rokas dušas klausules (abas ar PowderRain) un termostata sauc: Showerpipe Raindance Select S 240 1jet P.

Ierīces var būt tik maigas

Funkcijai PowderRain izmantotas inovatīvas tehnoloģijas. Lai nodrošinātu jūsu labsajūtu, hansgrohe novirza ūdens strūklas pavisam jaunos virzienos: katrai PowderRain sprauslai ir sešas nelielas atveres (vienas atveres vietā), kas sadala strūklu smalkos pilienos. Tāpēc tā ir daudz smalkāka nekā tradicionālās dušas strūklas. Tāpēc ūdens pieskāriens ādai ir viegls kā spalviņa.

hansgrohe PowderRain izstrādājumos izmantotas vēl citas tehniskās inovācijas, kas sniedz vēl vairāk komforta: Select poga un QuickClean.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem