hansgrohe līnijas Raindance E dušas.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Raindance E: ģeometrisks un laikmetīgi elegants

Dušas baudījums jaunā dimensijā

hansgrohe dušas sortiments Raindance E piesaista uzmanību modernā vannas istabā. Kvadrātveida augšējā duša ar savu tīro ģeometrisko formu un kvalitatīvo virsmu no hroma un izturīga rūdītā stikla piešķir dizaina akcentus. Taisnie leņķi un līdzenās virsmas harmoniski sader ar Showerpipe, dušas komplektu, dušas stieni un ShowerTablet termostatu. Daudzpusīgais Raindance E sortiments sniedz neskaitāmas iespējas, lai iegūtu individuāli pielāgotu sapņu vannas istabu. Vai vēlaties iegūt pilnībā harmonisku vannasistabas noskaņu? Jaucējkrānu sortiments Metropol ir perfekti piemērots Raindance E. Arī tā dizainu veido precīzi ģeometriskas formas.

Dizains un funkcionalitāte: XXL dušas veiktspēja

Raindance E augšējā duša veidota ar pārdomātu un efektīvu strūklu disku: vidū strūkla ir intensīvāka, lai zibenīgi izskalotu šampūnu. Malās izvietotas sprauslas ar mazāku intensitāti. Tādējādi maigais dušas lietus patīkami aptver visu jūsu ķermeni. Pilnīgus, vieglus pilienus nodrošina AirPower. Ja vēlaties taupīt ūdeni, izmantojiet versiju ar EcoSmart.

Raindance E: labi kombinējams, individuāls un elegants

Attēli
 • Augšējā duša Raindance E, FixFit Porter 300.
 • hansgrohe Showerpipe Raindance E.
 • hansgrohe augšējā duša Raindance E.
 • Dušas komplekts Unica E ar ShowerTablet 350.
 • Dušas stienis Unica E ar dušas turētāju.
 • Dušas stienis Unica E, plaukts Casetta E.
 • ShowerTablet 600 ar plauktu.

Raindance E sortiments: daudz variantu, patīkams baudījums

Izvēlieties kādu no daudzajiem Raindance E variantiem, kas piemērots jūsu individuālām vajadzībām:

 • kvadrātveida augšējā duša nodrošina lielu dušas baudījumu. Lai izveidotu savu sapņu vannasistabu, izvēlieties kādu no trim montāžas variantiem sienai un griestiem. Izvēloties pie griestiem stiprināmu risinājumu (strūklu disks: 400 x 400 mm), griesti un duša veido harmonisku vienību.
 • Dušas komplektā ietilpst elegants, plakans dušas stienis Unica E un ērta rokas dušas klausule Raindance Select S 120. Ar pašfiksējošajiem, pagriežamajiem dušas turētājiem, kuriem ir regulējams augstums un slīpums, rokas dušas klausuli varat noregulēt pēc savām vajadzībām. Izvēlieties sev patīkamāko virsmas toni: spoži hromēta, balta/hromēta vai melna/hromēta. Dušas stienis pieejams arī atsevišķi.
 • ShowerTablet dušai apvieno dušas termostata komfortu ar plašu plauktu 350 vai 600 mm platumā. Raindance E kvadrātveida dizains izmantots arī priekšējā rūdītajā stiklā – spoži hromēts vai balts/hromēts. Vienkārši saprotamie simboli un ergonomiskie rokturi ir intuitīvi lietojami.
 • ShowerTablet vannai apvieno vannas uzpildītāju un termostatu vienā izstrādājumā. Kombinējiet to ar rokas dušas klausuli pēc izvēles un ar ērto, pagriežamo rokturi mainiet strūklas avotu.
 • Ar Showerpipe izbaudiet visas dušas komplekta priekšrocības ar termostatu vienā izstrādājumā. Tā kā to var ērti uzstādīt uz jau esošajiem savienojumiem, tas izcili piemērots, veicot vannasistabas renovāciju.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem