New: PowderRain by hansgrohe.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Jaunums: Raindance Select S PowderRain ar smalkiem pūderveida pilieniem

Maigs, kluss, maz šļakatas: jaunā dušas strūkla maigi ieskauj augumu

Vai arī jūs vēlaties atpūsties no ikdienas "paslēpjoties" mājīguma sajūtās? Tad jums noteikti patiks ideja par savu privāto SPA. Ar tūkstošiem smalku pielienu jaunā hansgrohe PowderRain dušas ūdens strūkla ietīs jūs jutekliskā ūdens kokonā. Jūsu jaunajā ieniršanas, sapņošanas un dziļās atslābināšanās patvērumā viss ir maigi un klusi. Savā jaunajā patvērumā varat nodoties sapņošanai un dziļai reklasācijai, jo viss ir patīkami maigs un kluss. Smalkā strūkla ir radīta jūsu baudpilnajai atpūtai. Ļaujiet sevi palutināt, kā arī justies silti un droši, baudot vienreizēju dušas piedzīvojumu dienu pēc dienas.

Čalojoši smalki ūdens pielieni - radīti hansgrohe skaņas laboratorijā

PowderRain vispatīkamākajā veidā rāda, ko visu ir iespējams izdarīt ar ūdeni, ja tas plūst caur hansgrohe dušām. Tūkstošiem sīku pilieniņu rada sajūtu, ka atrodaties maigā vasaras lietū. Ūdens no sprauslām izplūst īpaši klusi. Ekspertiem hansgrohe skaņas laboratorijā ir izdevies būtiski samazināt dušas skaņas līdz klusu čukstu līmenim, lai ikdienas ķermeņa kopšanas laikā jūs pilnībā varētu atbrīvoties. PowderRain ir ne tikai maigs, bet arī efektīvs. Daudzie tūkstoši pielienu rūpīgi noskalo dušas želeju un efektīvi izskalo šampūnu.

Mazi pielieniņi, maksimāls efekts, maz šļakatu un taupīgi

Jaunās mikro strūklas ūdens plūsma ir tik pārdomāta, ka, ejot dušā, gandrīz nemaz neveidojas šļakatas. Strūkla ar īpaši maz šļakatām nozīmē - mazāk kaļķa nosēdumu = mazāk tīrīšanas. Tas ir noderīgi jebkurā vannas istabā, jo īpaši, kur atrodas dušas, kas no pārējās telpas atdalītas ar caurspīdīgām sienām. Vai domājat par vidi? PowderRain dušās ūdens patēriņš ir samazināts, un tas nozīmē, ka mazgājoties varat ietaupīt līdz 20 procentiem ūdens un enerģiju. Izjūtiet dabīgu dušas baudījumu un vienlaicīgi taupiet resursus!

Vai vēlaties mazgāties ar PowderRain dušu?

Attēli

Iepazīstiet šeit visas iespējas.

  • hansgrohe dušas komplekts ar PowderRain.
  • hansgrohe augšējā duša ar PowderRain.
  • hansgrohe Showerpipe ar PowderRain.
  • hansgrohe rokas dušas klausule ar PowderRain.
  • hansgrohe PowderRain izskalo šampūnu.
  • hansgrohe PowderRain ir maz šļakatu.
  • PowderRain: pārbaudīts hansgrohe laboratorijā.

PowderRain hansgrohe rokas dušas klausulēs, dušu komplektos un dušu sistēmās

Uzņēmums hansgrohe jauno strūklas veidu ir iekļāvis Raindance Select S dušas klāstā – pasaulē iecienīts, moderns Premium klāsts ar augstu funkcionalitāti un uzticamību. Mūsu produktu klāstā jebkurām vēlmēm ir pareizais risinājums - no vienkārši pieskrūvējamas jaunas rokas dušas klausules, līdz uzstādāmām dušas sistēmām ar iebūvētu vadības iekārtu. Smalkās strūklas atrodas rokas dušas klausulē Raindance Select S 120 3jet P. Tā papildus lutina ar strūklu veidiem Rain (bagātīgs dušas lietus) un Whirl (maiga masāžas strūkla). Kombinējot ar atbilstošu dušas stieni, kopā izveidots dušas komplekts Raindance Select S 120 3jet P. Uzstādot augšējo dušu Raindance S 240 1jet P, smalkie pilieniņi pārklāj visu ķermeni. Showerpipe Raindance Select S 240 1jet P ir pilnībā vajadzībām atbilstoša augšējās dušas, rokas dušas klausules (abas ar PowderRain) un termostata maisītāja kombinācija.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem