hansgrohe zīmola jaunumi

Skaistākie momenti ar ūdeni.

Šeit atradīsiet Premium zīmola hansgrohe jaunos jaucējkrānus, dušas un izlietnes. Mēs tos esam radījuši ar kaislību pret ūdeni un vācu inženierzinātnes mākslas palīdzību. Iepazīstiet tendences un radošus risinājumus, kas ikdienas ūdens lietošanu katru dienu no jauna padara par izcilu notikumu. Inovatīvas tehnoloģijas un izcils dizains īpaši nodrošina vienu - skaistākos momentus ar ūdeni.

Novus jaucējkrāni nokomplektētā vannas istabā.
Mūsdienīgs, skaidrs dizains: jaunais hansgrohe produktu klāsts piedāvā daudzas pielietojuma iespējas izlietnei, vannai, dušai un bidē.
Woman, headshower Raindance E.

Kvadrātveida, stilīgs un labi kombinējams: augstvērtīgais Raindance E klāsts pārliecina ar izcilu ūdens veiktspēju un uzlabo vannas istabas izskatu ar elegantām hroma un stikla virsmām. Zīmīgais dizains kļūst par nozīmīgu objektu jūsu vannas istabā, un to iespējams īpaši harmoniski kombinēt ar jauno jaucējkrānu sortimentu Metropol. Plašais ShowerTablet plaukts sniedz papildu komfortu dušā.

Jauni izstrādājumi ar strūklas veidu PowderRain.

Ar tūkstošiem smalku pilienu palīdzību jaunais hansgrohe strūklas veids PowderRain ieskaus jūs jutekliskā ūdens kokonā. Šajā ieniršanas, sapņošanas un pilnīgas atslābināšanās patvērumā valda miers, maigums un klusums. Ideāli piemērots omulības un mājīguma sajūtu cienītājiem. 

RainSelect un rokas dušas klausules dušas vadība.

Iepazīstiet jaunāko hansgrohe vadības centru relaksējošai iešanai dušā: līdz pieciem ūdens avotiem, nospiežot taustiņu, ar vēlamo strūklas veidu un komforta temperatūru. Lielas stikla virsmas un slaids siluets piešķir RainSelect dizainam telpu veidojošu raksturu. 

Izbaudiet apaļo, viegli kombinējamo un daudzfunkcionālo augšējo dušu jaunā dimensijā: Augšējās dušas Croma 280 ar RainAir viena režīma strūklas dušas lietus diametrs ir 280 mm. Dizains un lielizmēra dušas baudījums par pievilcīgu cenu divos variantos: kā augšējā duša vai Showerpipe dušas sistēma. 

Izbaudiet vairāk komforta un TÜV pārbaudītu drošību dušā visai ģimenei. Unica Comfort apvieno dušas un stiprinājuma stieni vienā izstrādājumā, papildus piedāvājot kāju balstu drošam dušas baudījumam, kā arī ērtu plauktu.

hansgrohe Metropol plūstošs ūdens.

Iepazīstiet izteiksmīgu jaucējkrānu sortimenta Metropol dizainu un izbaudiet precīzas ģeometrijas pasauli. Precīzas kontūras un lielas virsmas raksturo augstvērtīgos izlietnes, vannas vai dušas jaucējkrānus. Izvēlieties vienu no pieciem dažādiem augstumiem. Tik eleganti var būt stūri un malas! 

Sieviete un hansgrohe Metropol Classic.

Uzlabojiet savu vannas istabu ar elegantu jaucējkrānu sortimentu Metropol Classic, kas harmoniski iederas klasiskajā stilā. Apjomīgais klāsts nodrošina visaptverošu izlietnes, vannas un dušas dizaina veidošanu, kur eleganti elementi zelta apdarē veido stilīgus akcentus.

Bērni pie hansgrohe izlietnes kombinācijas.

Iepazīsiet mūsu jaunumus virtuves sirdij – no augstvērtīgas izlietnes un ergonomiska virtuves jaucējkrāna ar augstu vadības komfortu līdz inovatīvai izlietnes un jaucējkrāna kombinācijai. Jums būs iespēja baudīt jauno virtuves darba vietu, kas precīzi atbilst jūsu prasībām, uz ilgu laiku.

Jaunumu buklets PDF 0,1 MB

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem