AXOR Showers

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

“Axor” zīmola jaunumi

Augstākā līmeņa komforts ar izcilu dizainu. “Axor” ir papildinājis savas panākumiem bagātās kolekcijas, kas tapušas sadarbībā ar starptautiskā mērogā atzītiem dizaineriem un arhitektiem. Iepazīstiet pavisam jaunas iespējas un izvēlieties risinājumus, kas palīdzēs izveidot sapņu vannas istabu, kā arī panākt ideālu komfortu virtuvē.

AXOR ShowerHeaven augšējā duša.
Avangardisks dizains sastopas ar inovatīvām tehnoloģijām. Duša kļūst par aizraujošu ūdens piedzīvojumu telpu. Jaunie AXOR dušu izstrādājumi un jaucējkrāni ir dušas augstākais līmenis. Grezni: AXOR ShowerHeaven 1200. Ar jaunu strūklas veidu. Vai AXOR augšējā duša 350. Vienreizēja no visām pusēm.

Vannas istabas kolekcija AXOR Uno ar savu cauruļu tēli simbolizē pabeigtu pūrismu: radikāli funkcionāli un dizains samazināts līdz būtiskākajam: Cilindriski-ģeometriskie elementi ir taisnstūraini vai nedaudz izliekti. AXOR Uno satur izlietnes, dušas un vanna izstrādājumus. 

Kolekcija AXOR Montreux apzīmē laika tradīciju un gadsimta maiņu. Attīstības un progresa ēra 20. gadsimta sākumā. Dušu un jaucējkrānu dizains atgādina pirmos individuāli veidotos jaucējkrānus. Iepazīstiet jaunos autentiski-klasiskās vannas istabas kolekcijas variantus ar modernu vadības komfortu. 

Axor ShowerSelect dušā.
Nelielā darbības poga iešanu dušā padara vēl ērtāku.
Axor One dušas vadība.
Axor One termostata moduļa dizains lielā mērā saskan ar mērķi sasniegt vienkāršību - plakans, maigi noapaļotām formām un izteiktām proporcijām, tas rada noteiktu formulējumu dušā un ir vienkārši, kā arī intuitīvi to izmantot.
Vide ar Axor Citterio E.
No laika neatkarīga kolekcija, kurā saplūst jau zināmais ar jauno. Axor Citterio E ar pilnveidojošo dizainu apvieno augstu kvalitāti ar smalku eleganci. Visu vannas istabas aprīkojuma kategoriju izstrādājumi perfekti iekļaujas dažādu stilu vidēs.
Axor Universal vannas istabas aksesuāri.
Pievienojiet maksimāli personisku pieskārienu savai vannas istabai ar Axor Universal aksesuāru klāstu. Elegantie un no laika neatkarīgie elementi ir daudzpusīgi izmantojami un, pateicoties universālajam dizainam, tie iederas dažādu stilu pasaulēs.
Front dizainētā produkcija Axor ShowerProducts

Front trīs dizaineres elegantā veidā padara redzamo to, kas parasti paliek apslēpts - ar skandināviem raksturīgu vienkāršību viņas izmanto tehnikas estētiku un izveido šarmantus dizaina objektus no caurulēm, uzmavām, vārstiem un piltuvēm. Kopumā piecos Axor produktos, kas paredzēti dušām, ir atpazīstams Front rokraksts.

Nendo dizainētā Axor LampShower
Nendo sapņo par robežu, kas pastāv starp dažādām dzīvojamajām zonām, izzušanu, par dušu ar gaismu, zem kuras var vienkārši novietot krēslu, ieslēgt lampu un lasīt. Tādēļ tas pārsteidz mūs ar dzīvojamās istabas lampu, kas patiesībā ir duša. Poētiski izsakoties, Axor LampShower padara vannas istabu mājīgu. Gaisma un ūdens apvienojas gandrīz maģiskā veidā, topot par elegantu iekārtojuma objektu.
Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns darbībā.
Jaunie Axor virtuves maisītāji izlietnei pievieno elegances un augstāko tehnoloģiju dizaina pieskārienu. Slaidais jaucējkrāns ir aprīkots ar ērtu funkciju - nospiežot pogu, ūdeni vienkārši iespējams ieslēgt un izslēgt.

Viss par “Axor” jaunumiem:

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem
Axor. Form Follows Perfection