hansgrohe zīmola jaunumi

 

Ūdens skaistums

Šeit atradīsiet Premium zīmola hansgrohe jaunos jaucējkrānus un dušas. Mūsu kaislība pret ūdeni un vācu inženierzinātnes spējas ir palīdzējuši mums tos radīt. Iepazīstiet Select - inovatīvo hansgrohe tehnoloģiju ar vienkāršu pogu. Prieks izmantot produktus, tikai nospiežot pogu - dušā, pie izlietnes un skalošanas izlietnes.

Mazgāšanās augšējā dušā “Raindance Select” ir īsta bauda un dušu strūklas veidi ir maināmi ar vienu rokas kustību.
Prieks, kas iegūstams ar vienu pieskārienu pogai - tāds ir mūsu jauno dušu moto. Pirmajā Hansgrohe augšējā dušā ar izvēlnes pogu ir iespējams izvēlēties divus strūklas veidus, savukārt rokas dušas klausulē - trīs.
Temperatūras un ūdens regulētājs ar skaisti veidotu virsmu novietošanai - “Ecostat Select” termostats
Jaunā formas un funkcijas simbioze - šis termostats regulē ne tikai dušas temperatūru un ūdens daudzumu atbilstoši individuālajām vajadzībām, bet arī kalpo kā skaista, plaša virsma visa veida dušas piederumu novietošanai.
Rainmaker Select augšējās dušas, sieviete.

Prieks, ko iegūst, tikai nospiežot pogu:
XXL augšējās dušas Rainmaker Select un Rainmaker Select Showerpipe iespējams vadīt, vienkārši nospiežot pogu, un tās sniedz jums jaunas dimensijas dušas baudījumu. Talis Select bezsviras vannas istabas jaucējkrāniem saplūst forma un funkcija. Metris un Talis Select virtuves jaucējkrāni darbu pie izlietnes padara par izklaidi.

Dušā jāiet zem Rainmaker Select augšējās dušas.
Maiga lietus strūkla vai atsvaidzinošs ūdenskritums? Vadiet savu dušas baudījumu, nospiežot pogu. Izvēlieties starp dažādiem strūklu veidiem un iegrimstiet jaunā dušas dimensijā! Arī jaunās XXL augšējās dušas skaidrais, modernais dizains jūs sajūsminās.
Ūdens nospiežot pogu, ar jauno Select jaucējkrānu.
Ūdens ieslēgšana un ūdens izslēgšana nospiežot pogu! Arī izlietnē šī inovācija tagad nodrošina būtiski lielāku vadības komfortu. Jaunā hansgrohe jaucējkrānu paaudze ar Select tehnoloģiju tiek piedāvāta bez sviras. Šādi moderni saplūst forma un funkcija.
Jaunums: hansgrohe virtuves jaucējkrāns ar Select.
Kad ikdienišķie darbi virtuvē iet vienā plūsmā. Jaunajiem Metris Select un Talis Select jaucējkrāniem dizaina gardēži varēs izmēģināt, kā apturēt un ieslēgt ūdens plūsmu īpaši ergonomiski. Izlietne kļūst par ComfortZone – gatavošana, uzpilde vai tīrīšana kļūst par baudu.
hansgrohe izstrādājumu jaunumi
Lai justos vēl labāk, vienkārši pārslēdziet režīmus. hansgrohe savu klasisko Croma dušu tagad ir aprīkojusi ar gudro Select tehnoloģiju,  lai visa ģimene varētu pēc iespējas daudzpusīgāk izbaudīt dušas. Kā ar jauno dušu dizainu? Arī visiem patiks!
hansgrohe dušas stienis Unica Comfort: komplekss risinājums.
Vairāk noturības un stabilitātes visai ģimenei: Ar Unica Comfort visi dusā un vannā visi jūtas droši.
Jaunie “Metris” jaucējkrāni - vajadzībām jebkurā augstumā.

“Hansgrohe” vannas istabās nodrošina brīvu telpu kustībai un paplašina “ComfortZone”, izmantojot jaunos “Metris”, “Talis” un “Focus” atsvaidzinoši komfortablos izlietnes jaucējkrānus. Digitālie instrumenti palīdzēs jums orientēties.

Kādēļ hansgrohe Select rada tik daudz baudas?

  • Ar to varat ātri, intuitīvi un ērti vadīt jaucējkrānus, dušas un strūklu veidus.
  • Viegli pārslēdzamā spiediena poga rada baudu visām paaudzēm. Cilvēkiem ar fiziskiem ierobežojumiem ergonomiskā vadība ir ideāla.
  • Select poga un rokturis darbojas tikai mehāniski - bez papildu elektrības patēriņa. Tā ir izturīga un rūpīgi pārbaudīta stresa testos. Lai jums būtu daudz prieka ar to.
  • Veicot izstrādājuma izvēli, radiet no pilna klāsta: hansgrohe piedāvā jums daudzpusīgu klāstu vannas istabai un virtuvei visos stilos.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem