Ilgtspējīga Hansgrohe Group, sešas kājas dabā.

Ilgtspējīgi produktīvi ar ieguldījumu un atbildību

Ekoloģiska un sociāla tālredzība visā klāstā

Cilvēkiem, kuri iegādājas hansgrohe dušu vai jaucējkrānu, jābūt pārliecinātiem, ka tas ir skaists un ilgmūžīgs, bet tas vēl nav viss. Sākot jau no pirmās idejas līdz pat iepakojumam, Hansgrohe Group neko nedara nejauši. Šeit ražošana tiek veikta, lai tiktu saglabāti resursi, turklāt darba vietās, kur cilvēks ir galvenais. Un uzņēmējdarbības politika? Progresīvi godīga.

Ilgtspējīga strūklu izpēte, Hansgrohe Group darbinieki.

Savās darbības vietās Hansgrohe Group domā un darbojas ilgtspējīgi. Tas attiecas uz visiem ražošanas procesiem, kā arī saudzīgu attieksmi pret darbiniekiem un resursiem.

Atbildīga uzņēmējdarbības politika, Hansgrohe Group.

Uzņēmumā Hansgrohe izcili rezultāti ir darbu saraksta augšpusē. No pamatnes līdz galam visi strādā, lai radītu veiksmīgu ekonomikas, vides un sabiedrības saskaņu.

 

Hansgrohe Group ilgtspējīgs projekts.

Hansgrohe Group iesaistās arī neatkarīgi no savām uzņēmējdarbības interesēm. Uzņēmums iesaistās sociālos un ekoloģiskos projektos.

Ilgtspējīga EcoSmart tehnoloģija, Hansgrohe Group.

hansgrohe čaklie darbinieki rada jaucējkrānus un dušas, kas mājsaimniecībās vai viesnīcās taupa vērtīgus resursus. Tas ir izdevīgi naudas makam un videi.

 

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem