Jaunums: hansgrohe virtuves jaucējkrāns ar Select.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Virtuves jaucējkrāni Metris Select un Talis Select

Jaucējkrānu paaudze ar piemērotu ūdens plūsmu

Vienkāršais ir vislabākais. Ar jaunajiem virtuves jaucējkrāniem Metris Select un Talis Select varat vadīt ūdeni, nospiežot pogu. Nospiežot pogu vienreiz - ūdens plūst, nospiežot atkārtoti - ūdens apstājas. Ar Select taustiņu iespējams šos modernos virtuves jaucējkrānus vienā brīdī ieslēgt un izslēgt. Un ne tikai ar pirkstiem, bet arī ar rokas virspusi, apakšdelmu un elkoņiem. Tas ir ne tikai lietotājam draudzīgi, bet arī taupa dārgos resursus. Tie, kas mīl gatavot ēst, apstiprina, ka ar vienkāršo, bet gudro taustiņu ikdienas darbus virtuvē iespējams veikt īpaši ērti.

Piedzīvojiet, cik daudz darba soļu samazinās, apvienojot Select pogu ar (divu strūklu) rokas dušas klausuli. Šādi varat gatavot, skalot, uzpildīt vai mazgāt īpaši ērti un jums būs pieejams papildus puse metra kustības brīvības. To visu iespējams veikt par ar vienu roku. Kāds ir Metris un Talis Select dizains? Vienkārši labs.

Jauns vadības prieks pie izlietnes

Perfekti iegulst rokā, ideāli izstrādāts dizains - uzziniet šeit visu par Metris Select virtuves jaucējkrāniem.

Slaids, daudzfunkcionāls, elegants - uzziniet šeit visu par Talis Select virtuves jaucējkrāniem.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem