Ūdens nospiežot pogu, ar jauno Select jaucējkrānu.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Talis Select vannas istabas jaucējkrāni

Ūdens ieslēgšana un ūdens izslēgšana nospiežot pogu

Augstākais vadības komforts tagad ir pieejams arī pie izlietnes. hansgrohe ir aprīkojis abus vannas istabas jaucējkrānu klāsta veidus - Talis Select S un Talis Select E ar  Select tehnoloģiju. Tas ne tikai nodrošina tīras līnijas un funkcionālo skaidrību izlietnē, bet arī palīdz saglabāt resursus. Vērtīgais ūdens ar pogas palīdzību tiek izslēgts sekundes laikā. Kā ar ūdens temperatūru? Pagrieziet, lai iestatītu.

Talis (Select) S un E: Izlietnes komforta brīnums

Attēli

„S“ nozīmē apaļu dizainu, bet „E“ - noapaļotus stūrus.

Samazināts dizains, augsts vadības komforts

Jauno jaucējkrānu paaudzi ar Select tehnoloģiju iespējams vadīt ar pirkstiem, rokām vai elkoņiem. Dažādi snīpja augstumi nodrošina, lai jaucējkrāni „darbotos“ ar jebkuru izlietnes tipu. Talis Select S izlietnes jaucējkrāni ir pieejami 80, 100 un 190 mm augstumā.

Arī Talis Select E dažādie augstumi (110 un 240 mm) rada daudz brīvas telpas starp snīpi un izlietni. Izmēģiniet tagad: hansgrohe ComfortZone tests jums parādīs atbilstošas izlietnes un jaucējkrāna kombinācijas. Vai jūs novērtējat Talis dizainu ar raksturīgo tapveida rokturi vai grozāmo snīpi? Pats par sevi saprotams, ka klasiskie jaucējkrāni tiks saglabāti produktu klāstā - daži no tiem (Talis S un E) jaunā dizainā.

 

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem