Īpaši lielā, XXL izmēra augšējā duša.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Augšējā duša un Showerpipe
Rainmaker Select

Piedzīvojiet ūdeni jaunā dimensijā

Vai jūs arī sapņojat par „maksimāli lielu dušu“? Jaunākās hansgrohe XXL augšējās dušas nosaukums ir Rainmaker Select. Tās stūrainais, lielformāta strūklu disks rada jums ne tikai mainīgu labsajūtu, bet tas ir arī estētisks baudījums.

Izcilas sajūtas dušā: Ar šādu lielu strūklas platumu (580 vai 460 mm) iešana dušā kļūst par baudījumu. Ar Rainmaker Select izvēlieties kādu no šādiem strūklu veidiem: Rain, Mono un RainFlow (580) vai RainStream (460). Šādi jūsu ķermeni pilnībā aptvers, precīzi pārklās dušas lietus vai arī jums uzlīs straumes strūkla. Tik spēcīga ūdens straume aizskalos projām jebkādu stresu, lai jūs justos mundrāk.

Gudrs dizains: Rainmaker Select ir aprīkots ar lielu, stiklotu strūklu disku. Tas rada svaiguma un cēluma iespaidu, jo tajā ir daudz baltās krāsas. Uzstādiet XXL augšējo dušu atbilstoši savām vēlmēm un vannas istabas dizainam. Versija 580 tiek uzstādīta tieši pie sienas. Versija 460 ar dušas stiprinājumu tiek stiprināta pie griestiem vai sienas. Neatkarīgi kur: Ar savu slaido hroma rāmi tā viegli un eleganti novietojas vannas istabā (montāža tiek veikta uz pamatelementa un šajā gadījumā modernā tehnika neredzami pazūd sienā).

Ērta dušas vadība: Strūklu veidus varat izvēlēties intuitīvi, viegli nospiežot termostata taustiņus: ar Select tehnoloģiju. Varat no Shower Select klāsta izvēlēties sev piemērotāko dušas vadību.

Vienkārša tīrīšana: Vienkārši noņemiet tīrīšanai draudzīgo strūklu disku bez instrumentiem (QuickConnect). Kaļķa nogulsnes iespējams notīrīt arī bez dušas noņemšanas - vienkārši notīriet silikona sprauslas (QuickClean).

Rainmaker Select – jauns dušas komforta standarts

Attēli

Ar skaidru dizainu un telpu veidojošu raksturu Rainmaker Select rada akcentus modernā vannas istabā.

  • Lielā augšējā duša Rainmaker Select ar stikla virsmu.
  • Strūklas veids: Rain, Rainmaker Select.
  • Strūklas veids: Mono, Rainmaker Select XXL izmērā.
  • Strūklas veids Rainflow lielajai augšējai dušai Rainmaker Select.
  • EcoSmart 9 l/min, Rainmaker Select.
  • ShowerTablet Select 700 lielajai augšējai dušai.
  • Dušas termostats ShowerTablet Select.
  • Phoenix Design, Rainmaker Select.

Showerpipe? Atklāta uzstādīšana vai sistēma uzstādīšanai sienā?

Vai vēlaties savā vannas istabā veikt remontu un uzstādīt lielu labsajūtu uzlabojošu lietus dušu? Jūs domājat par vannas istabu visām paaudzēm? Tad šādā gadījumā uzstādiet Showerpipe. Daudzpusīga dušas sistēma, kas sastāv no augšējās dušas, rokas dušas klausules (abām dušām iespējami dažādi tipi) un Select termostatu. Inovatīvā hansgrohe termostata tehnoloģija nodrošina uzticamu „plūsmu“ – un aizsargā pret nepatīkamām temperatūru svārstībām.

Ar Rainmaker Select Showerpipe jūsu duša iegūst spīdoši jaunus vaibstus un daudz gudru funkciju, kuras varat vadīt, izmantojot „ShowerTablet“. Šim atklāti uzstādītajam termostatam papildus ir 700 mm garš stikla un hroma plaukts, uz kura būs pietiekoši daudz vietas visam, kas jums ir nepieciešams patīkamam dušas baudījumam. Alternatīvi izvēlieties dušu vadībai termostatus ar plakanu virsmu uzstādīšanai sienā, kurus eleganti iespējams uzstādīt sienā. „ShowerSelect“ samazinātie elementi ļauj jums vairāk pārvietoties esot zem dušas. Vadības moduļi pieejami ar taisnstūrveida vai noapaļotu dizainu.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem