AXOR Montreux

Autentiskums. Pilnība.

Gadsimtu maiņa. Attīstības un progresa ēra. Eiropas leģendāro Grand Hotel laiks. Pilsēta, kas, kā neviena cita precīzi raksturo šo laiku, ir Montrē (Montreux). Leģendārais kūrorts pie Ženēvas ezera. AXOR Montreux kolekcijā ir saglabāts šo dienu šarms. Tās jaucējkrāni, dušas un aksesuāri ir saglabāti pirmo industriāli ražoto jaucējkrānu tradīcijās. Tilta optiskais tēls, krustveida rokturi un porcelāna ieliktņi ar autentiskiem
uzrakstiem ir klasiskā jaucējkrānu dizaina citāti. Salikti no atsevišķiem elementiem. Ērti lietojami. Klasiski ar zemiem snīpjiem un krustveida rokturiem. Vai moderni ar augstiem snīpjiem un sviru rokturiem. Pilnīga agrā 20. gadsimta stila forma.

AXOR Montreux veiksmes stāsts sākās 2006. gadā. Tas radās sadarbībā ar Phoenix Design. Štutgartes dizaina birojs ar savām vairāk nekā 700 dizaina balvām jau daudzus gadus atrodas IF Ranking pirmajā vietā. Tagad esam papildinājuši autentiski-klasisko AXOR Montreux kolekciju ar papildu jauna stila sviru rokturu variantiem.

Ļaujiet savā vannas istabā atdzīvoties gadsimtu mijai ar AXOR Montreux jaucējkrāniem un aksesuāriem. Vai radiet ar AXOR Montreux savā modernajā vidē aizraujošus akcentus.

Attēli
  • AXOR Montreux ūdens krāns
  • AXOR Montreux vannas jaucējkrāns
  • AXOR Montreux aksesuāri
  • AXOR Montreux pie vannas
  • AXOR Montreux Showerpipe
  • AXOR Montreux trīs atvērumu jaucējkrāns

Papildu informācija par AXOR Montreux kolekciju

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem