AXOR Uno

Pūrisms. Pilnība.

Vienkārša forma, radiāli samazināts dizains, perfekta darbība: AXOR Uno vannas istabas kolekcija, ko radījis Phoenix Design, pilnveido pūrismu. Uzmanības centrā: caurule - ūdens pārvietošanas sākotnējā forma. Tās cilindriskā forma AXOR Uno gadījumā kļūst par dizaina principu. Ģeometriskie elementi ar savām palielinātajām proporcijām “zelta griezumā” ir precīzi savienoti. Tās askētiskās formas veido īpašu iedarbību vannas istabā - no izlietnes, vannas līdz dušai.

Arī jaucējkrānu funkcijas ir radikāli samazinātas līdz būtiskākajam. Piemēram, ergonomiskais rokturis, rokturis “Zero” vai inovatīvā Select tehnoloģija. Jaucējkrānu iespējams atvērt un aizvērt, nospiežot pogu. Formas un funkciju pilnība.

AXOR Uno jaucējkrāni ir pieejami kā viensviras jaucējkrāni, trīs atveru jaucējkrāni,, trīs caurumu jaucējkrāni, sienas jaucējkrāni, kā arī uz grīdas stāvošie varianti izlietnei un vannai. Radiet īpašus krāsu akcentus ar vienu no piecpadsmit AXOR FinishPlus īpašajām virsmām, piemēram, Brushed Nickel vai Polished Brass.


Pūriskas formas. Konsekventa konstrukcija.

Attēli
  • AXOR Uno izlietnes jaucējkrāns
  • AXOR Uno sienas jaucējkrāns
  • Uz grīdas stāvošs AXOR Uno izlietnes jaucējkrāns
  • AXOR Uno vannas jaucējkrāns ar cilpas rokturi
  • Uz grīdas stāvošs AXOR Uno vannas malas jaucējkrāns
  • AXOR Showerpipe ar augšējo dušu 360

Papildu informācija par AXOR Uno kolekciju

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem