Rainmaker Select augšējā duša, sieviete.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Hansgrohe Select jaunumi vannas istabai un virtuvei

Select: prieks, ko iegūst, tikai nospiežot pogu

„Select“ – šādi saucas Hansgrohe poga, kas vienkārši rada lielāku lietošanas prieku. Ar to varat vienkārši pārslēgt ūdens plūsmu no rokas dušas klausules uz augšējo dušu, kā arī izvēlēties dažādus strūklu veidus. Vienā mirklī varat ieslēgt un izslēgt vannas istabas vai virtuves jaucējkrāna ūdens plūsmu.

Tas Hansgrohe Select padara jums tik interesantu: 

  • Dušas un jaucējkrānus šādi iespējams vadīt īpaši ērti un intuitīvi.
  • Ātri un viegli nospiežamais taustiņš rada baudījumu visām cilvēku paaudzēm. Cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem ergonomiskā spiediena poga ir ideāli piemērota.
  • Select taustiņš darbojas tikai mehāniski. Tas ir izturīgs un pilnībā pārbaudīts stresu testos, lai jums daudzus gadus būtu prieks to lietot.
  • Select izstrādājumi sniedz jums plašu izvēli: Hansgrohe piedāvā jūsu vannas istabai un virtuvei daudzpusīgu klāstu ar dažādiem dizainiem. 
Hangrohe Rainmaker Select strūklu disks.
Jaunās XXL augšējās dušas skaidrais, modernais dizains jūs sajūsminās. Jūsu dušas ūdens plūst no liela, stiklota strūklu diska, kas viltīgi ir veidota baltā krāsā. Atkarībā no dušas modeļa varat izvēlieties kādu no šiem trīs strūklu veidiem: Rain, RainFlow, RainStream un Mono. Neatkarīgi no tā, vai tā ir maiga strūkla vai akcentējošs ūdenskritums: vadiet savu dušas baudījumu, nospiežot pogu, un ienirstiet jaunā dušas dimensijā.
Hangrohe Rainmaker Select Showerpipe.
Jūs domājat par vannas istabu visām paaudzēm? Vēlaties modernizēt, sapņojat par lielu lietus dušu? Rainmaker Select Showerpipe iespējams ērti uzstādīt un tas priecē visus dizaina fanus. Showerpipe, tas nozīmē: termostats, augšējā duša un rokas dušas klausule vienā. Bez liela remonta apjoma jūsu duša iegūst mirdzošu izskatu, daudz jaunu funkciju un 700 mm garu novietni. Pieejama ar dažādām augšējām dušām.
Hangrohe Select dušas vadības.
Select poga var būt arī daļa no inovatīva termostata risinājuma, ar kura palīdzību iespējams vadīt līdz četriem patērētājiem. Jūsu izvēle – pieejami risinājumi visām dizaina vēlmēm - gan stiklotas novietnes dušas želejām un šampūniem, gan eleganti sienā uzstādīta tehnika, gan četrstūrains vai apaļš dizains.
Hangrohe Talis Select vannas istabas jaucējkrāns.
Augstākais vadības komforts tagad ir pieejams arī izlietnei. Abām Talis Select vannas istabas jaucējkrānu līnijām, kur izmantota Select tehnoloģija, ar vienu pogas nospiešanu kopā saplūst forma ar funkciju. Vadības svira pilnībā pazūd. Pie izlietnes tas nodrošina vairāk funkcionālās tīrības un apzinātu ūdens izmantošanu, jo izslēgt ūdeni iespējams ātri. Šajā gadījumā „S“ nozīmē apaļu dizainu, bet „E“ - noapaļotus stūrus.
Hansgrohe Metris Select virtuves jaucējkrāns.
Metris Select virtuves jaucējkrānam ūdens vadību pārņem spiediena poga. Nospiežot vienreiz: ūdens apstājas, nospiežot atkārtoti: ūdens plūst. Ļoti draudzīgi dabai. Iepazīstiet inteliģentu daudzfunkcionalitāti un baudiet izcilu dizainu savai izlietnei. Ēdienu gatavošanas draugi apstiprina: virtuvē gudrais taustiņš nodrošina neapjaušamu kustību un kustības brīvību.
Hansgrohe Talis Select S virtuves jaucējkrāns.
Arī Talis Select jaucējkrānam īsā mirklī iespējams ieslēgt un izslēgt ūdeni, izmantojot Select pogu. Tas ir gan ērti lietošanā, gan arī draudzīgi videi. Šaurajā izplūdē uzstādīto spiediena taustiņu izmanto gan virtuves meistari, gan arī tie, kas tādi vēlas kļūt - ērti ar plaukstu, plaukstas augšpusi vai elkoni. Sāciet darboties!

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem