Axor One ShowerProgramme.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Barber & Osgerby

Starptautiski zināmie dizaineri Eduards Barbers un Džeijs Osgerbijs dibināja savu studiju 1996. gadā Londonā. Tā dažu gadu laikā kļuva par populāru klientu un prestižu zīmolu apmeklētāko adresi. Viņu darba apjomā ir iekļauts produktu dizains, piemēram, ierobežotas sērijas, mēbeles un lampas, kā arī publiski pasūtījumi, piemēram, olimpiskā lāpa 2012. gadā un darbi Apvienotās Karalistes monētu kaltuvei (Royal Mint). Viņi savu radošumu izmanto arī izstāžu un viesnīcu koncepciju radīšanai.

Viņu klientu lokā ir starptautiski vadoši dizaina zīmoli, piemēram, Knoll, Cappellini, B&B Italia un Flos no Itālijas, Sony, Swarovski un vācu dizaina zīmols Vitra. Veicot izstāžu vietu, veikalu dizainu un viesnīcu arhitektūras plānošanu, Barbers un Osgerbijs ir apguvuši citas radošās jomas. Vannas istabu tēmu viņi pirmo reizi iekaroja sadarbībā ar Axor un Hansgrohe dizaina zīmoliem, kas 2015. gadā īstenojās kā kolekciju aptveroša Axor One ShowerProgramm

Balvas un starptautiskas kolekcijas

Eduards Barbers un Džeijs Osgerbijs ir vairākkārt saņēmuši starptautisku mediju un profesionālo žūriju balvas kā Gada dizaineri (Designer of the Year) (Elle Decoration, Wallpaper, Maison & Objekt, ICFF). Papildus tam viņu radīti objekti ir atrodami populārās kolekcijās, piemēram, New Yorker Metropolitan Museum of Art, Londonas muzejā Victoria and Albert un nozīmīgajā Art Institut of Chicago. 2007. un 2013. gadā Royal Society of Arts viņiem abiem piešķīra titulu “Royal Designer for Industry”. 2013. gadā Eduards Barbers un Džeijs Osgerbijs saņēma britu ordeni “Officer of the Order of the British Empire” par nopelniem dizaina jomā.

Eduards Barbers (Edward Barber) un Džeijs Osgerbijs (Jay Osgerby).

Eduarda Barbera un Džeija Osgerbija fotogrāfe Alisa Konana

Barber & Osgerby – inovatīvi daudzās dimensijās

Attēli

Abu britu dizains fascinē ar savu svaigo pieeju formai un funkcijai.

  • Džeijs Osgerbijs (Jay Osgerby) un Eduards Barbers (Edward Barber).
  • Axor One dizaina studijas.
  • Tipton krēsls (Vitra).
  • Olimpiskā lāpa 2012. gadā.
  • Izstāde “Double Space” muzejā.
  • Galds Tobi-Ishi.
  • Plaukts.
  • Galds Loop.
  • Vāze no manuāli pūsta stikla.

Ar produktu dizainu un arhitektūru Londonas radošajā kvartālā

Eduards Barbers (Edward Barber), dzimis 1969. gadā Šervsburijā (Shrewsbury), studējis interjera arhitektūru, Džeijs Osgerbijs (Jay Osgerby), dzimis 1969. gadā Oksfordā (Oxford), produktu dizains. Abi angļi iepazinās arhitektūras maģistra studiju laikā Londonas Royal College of Art un 1996. gadā atvēra kopīgu studiju. Papildus tam viņi 2001. gadā nodibināja interjera arhitektūras studiju Universal Design, kā arī MAP - stratēģiskās dizaina attīstības biroju. Barber & Osgerby studija atrodas Šordičā (Shoreditch) - Londonas radošajā epicentrā.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem