Axor One termostata modulis.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Axor One

Minimālisma meistardarbs

Axor One veido noteiktu formulējumu un rada iespaidu par plašumu dušā. Virsmas ar labām proporcijām, maigi noapaļotas formas un slaids siluets termostata moduli padara par dizaina objektu. Kā monolīts dabā, Axor One ir veidots kā vienreizējs minimālisma objekts, un tas izstaro majestātisku mieru.

Visas funkcijas ir samazinātas līdz centrālajam vadības elementam, no kura tiek vadītas dušas. Vadības pogas ar labām proporcijām, padara ērtu dušas lietošanu. Vienkārši nospiediet atbilstošo pogu ar pirkstu, plaukstas aizmuguri vai elkoni... un tiek ieslēgta izvēlētā duša, tādēļ dušu darbība ir pilnībā intuitīva. Visa pamatā ir "Select" tehnoloģija, kuras vadības princips balstās uz pogas nospiešanu nevis pagriešanu.

Sakarā ar šo jauno dušu klāstu Axor apdomīgi izvēlējās sadarboties ar Londonas dizaineriem Edward Barber & Jay Osgerby. Viņi ir par mijiedarbības dizaina filozofiju, kurā izgatavošana orientējas galvenokārt uz to, ko lietotājs redz, dzird un jūt mijiedarbībā ar objektu. Tā radās minimālisma meistardarbs, kas piedāvā daudz brīvas izpausmes, lai veidotu savu dušu. Jūs varat stilīgi apvienot visas Axor dušas Axor One termostata moduļos. Vēl individuālākai iecerei jūs varat iegūt Axor One kādā no 15 īpašajiem virsmas pārklājumiem, kas ekskluzīvi ražoti Axor rūpnīcā (Axor Manufaktur).

 

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem