Phoenix Design dizaina zīmējums.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Hansgrohe sniedz zīmola kvalitāti kopš 1901. gada

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Kā viens no vadošajiem santehnikas jomas uzņēmumiem, Hansgrohe ražo augstākās kvalitātes un funkciju izstrādājumus, lai klienti visā pasaulē varētu tos lietot pēc iespējas ilgāk. Zīmolu Hansgrohe un Axor latiņa ir novietota augstu: tiek izmantoti tikai augstvērtīgi un dzeramajam ūdenim piemēroti materiāli, kas ir pārbaudīti ilglaicīgās pārbaudēs. Stingras, uzņēmumā Hansgrohe noteiktas vadlīnijas, kā arī neatkarīgu iestāžu regulāri veiktas pārbaudes nodrošina ilgstošu apmierinātību.

Hansgrohe kvalitātes solījums apvieno:

Izstrādājumu kvalitāte
Paļaujaties uz drošiem, stabiliem un ilgtspējīgiem izstrādājumiem, kas paredzēti ilgam kalpošanas laikam. Hansgrohe kvalitāte ir arī - lietošanas draudzīgums, inteliģenta darbība, vienkārša uzstādīšana un inovatīvas tehnoloģijas ar patiesu pievienoto vērtību jums.

Dizaina kvalitāte
Neatkarīgi no laika skaistie izstrādājumi jums patiks arī pēc vairākiem gadiem un labprāt lietosiet tos, jo svarīgs jau tomēr ir ne tikai ārējais tēls. Izcils dizains ir aktuāls ilgāk nekā ātras modes tendences, un tas rada drošību par veiktajām investīcijām.

Ražošanas kvalitāte
Ražošanā Hansgrohe izmanto izmeklētus materiālus, jaunāko tehnoloģiju dizainu un precīzu darbu, bet svarīga ir arī vides aizsardzība, efektīva resursu izmantošana un labi darba apstākļi darbaspēkam. Šādus ilgtspējīgus un ar vērtību ražotus izstrādājumus varat iegādāties bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Pakalpojumu kvalitāte
Mēs vienmēr esam pieejami. Atbrauciet ciemos un apmeklējiet Hansgrohe izstādēs un pasākumos vai aplūkojiet jaucējkrānus un dušas darbībā. Mēs labprāt arī individuāli parādīsim jūsu izvēlēto izstrādājumu savā Hansgrohe Aquademie, kā arī tas, ka mūsu amatnieki un tirdzniecības partneri ir labi apmācīti, būs jums tikai ieguvums.

 

Augstākā formas un funkciju kvalitāte

Attēli

Hansgrohe un Axor – divi zīmoli, viens solījums

  • Raindance Select augšējā duša
  • Inovatīva Select tehnoloģija
  • Inovatīva QuickClean tehnoloģija
  • Axor veidotais Salon d’Eau
  • Logo iF reitings, Hansgrohe 2017
  • Virtuves krāns Metris Select
  • Jaucējkrāna korpusa pulēšana
  • Dušu pārbaude strūklu laboratorijā
  • Jaucējkrānu montāža, pielīmējamais rokturis
  • Hansgrohe sanitārais kurss

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem