Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns darbībā.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāni

Elegance un augstākās tehnoloģijas izlietnei – dizainu radījis Antonio Citterio

Ar Axor Citterio Select virtuves maisītājiem amatieru un profesionāliem pavāriem ir eleganta iespēja ēdienu gatavošanu padarīt par svētkiem. Gan virtuves maisītāja versija ar grozāmo snīpi, gan arī ar izvelkamo snīpi jums nodrošina kustību brīvību pie izlietnes, jo abi ir pagriežami par 110°/150°. Tas sniedz priekšrocību, jo varat ūdeni novirzīt tieši tur, kur to vēlaties.

Pārsteidzoši: labi izstrādāts rokturis

Īpaši pārsteidzošs ir augstvērtīgais un precīzi veidotais ūdens maisītāja rokturis. Pateicoties tam, ka rokturis ir garš un plakans, to ir vienkārši lietot – arī ar ziepēm pārklātām rokām. Jaucējkrāna slaidais pamatelements rada elegantu izskatu.

Ar mazu taustiņu iespējams veikt lielus darbus

Select tehnoloģija darbošanos pie izlietnes padara vēl vairāk lietotājam draudzīgu. Vienkārši nospiežot ūdens maisītāja Select taustiņu, iespējams ērti ieslēgt un izslēgt ūdens plūsmu. Gandrīz kā garām ejot, ūdens plūsmu varat apturēt ar pirkstu, elkoni vai plaukstas virspusi. Tādēļ jums nav nepieciešams pārtraukt darbus. Līdz ar to nejauša temperatūras vai caurplūdes daudzuma izmainīšana ir pagātne. Protams, ūdens plūsmu joprojām papildus iespējams regulēt arī ar jaucējkrāna rokturi.

Izlietnes elegance

Attēli
  • Axor Citterio Select uz melna.
  • Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns.
  • Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns.
  • Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns.
  • Axor Citterio Select virtuves jaucējkrāns.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem