Axor Universal aksesuāru pārskats.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Axor Universal aksesuāri

Universāli un individuāli izmantojami aksesuāri – dizainu radījis Antonio Citterio

Axor Universal aksesuāri ir tik daudzpusīgi kā pati dzīve. No laika neatkarīgie, elegantie aksesuāri atbilst dažādām komforta prasībām – neatkarīgi no tā vai atrodas ģimenes, neprecētu cilvēku vai vairāku paaudžu vannas istabā. Apvienojiet atsevišķos elementus atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Universālais dizains ar savām maigajām formām un skaidrajām līnijām harmoniski iederas dažādas stilu pasaulēs un ne tikai vannas istabā. Plaukti, dvieļu pakaramie un ziepju dozatori labprāt tiek izmantoti arī virtuvē.

Augstvērtīgi un plaši izmantojami

Atsevišķie Axor Universal aksesuāru elementi sastāv no augstvērtīgiem materiāliem: hromēta metāla, spoguļstikla vai baltā krāsā iekrāsota stikla. Tie ir higiēniski, viegli tīrāmi un ilgmūžīgi. Papildus tam Axor Universal aksesuāri ir īpaši plaši izmantojami: izstrādājumi der dažādām Axor kolekcijām un kā atsevišķi risinājumi vai arī savstarpēji savienoti tie padara dzīvi vannas istabā vienkāršāku un ērtāku. Piemēram, viens elements var tikt izmantots kā dvieļu pakaramais, vai arī tas kā margas veido skaistas formas plauktu citiem aksesuāriem - zobu birstes glāzei vai ziepju traukam. Jums tikai jāizvēlas nepieciešamais variants.

Gudras detaļas padara jūsu dzīvi vieglāku

Pārdomātie Axor Universal aksesuāru risinājumi rada lielāku komfortu. Piemēram, šķidro ziepju dozatoru iespējams lietot ar vienu roku un ar savu lielo stikla vāku tas veido papildu plauktu vannas istabā vai virtuvē. Izmantojot margas dažādu elementu pamatam, tas nodrošina to, ka aksesuāri ir ātri pieejami un pielāgoti jūsu vajadzībām. Vienkārši apvienojiet biežāk lietotos aksesuārus atbilstoši savām vēlmēm.

Vairāk informācijas par Axor Universal aksesuāriem

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem