Vannas istabas vide ar Axor Citterio E.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Axor Citterio E

Greznuma esence

Axor Citterio E ir kolekcija, kas apvieno klasisko sajūtu ar moderno funkcionalitāti. Dizaina pazīmes ir precīzas virsmas un malas, kas plūstoši pāriet maigās formās – no laika neatkarīgas augstas kvalitātes un smalkas elegances apvienojums. Ikdienas ūdens lietošana tiek nosvinēta un padarīta par kaut ko īpašu.

Axor Citterio E bagātina vannas istabu un vienlaikus izstrādājumi ir piemēroti dažādām vidēm – gan modernā apartamentā, gan arī ekskluzīvā villā. Dizainu ir radījusi itāļu arhitekta un dizainera Antonio Citterio spalva. Šī jau ir trešā kolekcija, ko Axor ir radījusi kopā ar dizaina džentlmeni.

Axor Citterio E jūs varat izbaudīt visās vannas istabas zonās: pie izlietnes, kur jums ir pieejami dažādi jaucējkrānu varianti, dušā, kur varat izbaudīt augsto izstrādājumu funkcionalitāti un intuitīvo vadību, un vannā, kur varat izvēlēties starp uz grīdas novietotu vannas termostatu un vannas jaucējkrānu vai jaucējkrānu flīzētām virsmām.

Vannas istabu ar Axor Citterio E gaumīgi papildiniet ar papildinājumiem no plašās Axor aksesuāru programmas. Axor Citterio E iesakām izmantot kopā ar Axor Universal izstrādājumiem, kuru dizainu arī ir radījis Antonio Citterio.

Jaunā vannas istabas elegance

Attēli
  • Axor Citterio E sienas jaucējkrāns.
  • Axor Citterio E 3 caurumu sienas jaucējkrāns.
  • Axor Citterio E dušas termostats.
  • Duša ar Axor Citterio E.
  • Axor Citterio E vannas malas dušas termostats.
  • Axor Citterio E izlietnes jaucējkrāns sarkanā zelta krāsā.
  • Axor Citterio E uz grīdas novietots vannas jaucējkrāns.

Papildu informācija par Axor Citterio E kolekciju

uz izplatītāju meklēšanu

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem