Lietojumprogrammas un mobilie pakalpojumi planšetdatoram

Ātri, vienkārši, vienmēr pieejams: interaktīva jūsu vannas istabas plānošana

Iegūstiet ar vannas istabu saistītus rīkus un spēles savā planšetdatorā. Mūsu interaktīvās lietojumprogrammas un mobilie pakalpojumi sniedz jums ātrus risinājumus, izklaidi un iedvesmu. Priecājieties par funkcionējošu, ērtu, no datora neatkarīgu informāciju un izklaidi - lai kur jūs arī atrastos. Piemēram vannas istabas ekspozīcijā.

Hansgrohe catalogue app
Vannas istabas plānošanas aplikācija, kas ir informatīva un jautra - ceļojiet pa stilu pasaulēm, mācieties visu par interaktīvo mazgāšanās prieku un atrodiet tuvāko vannas istabu profesionāli.
Axor lietotne.
Mobilais Axor produkcijas katalogs: Gūstiet iedvesmu no Axor lietotnes un saņemiet tās atbalstu, veicot jaucējkrānu un dušu izvēli.
Ūdens lāse, EcoSmart ikona

Ar Hansgrohe ūdens taupīšanas kalkulatoru planšetdatoriem un viedtālruņiem, izmantojot EcoSmart tehnoloģiju, arī esot ceļā varat aprēķināt jaucējkrānu un dušu ietaupījuma potenciālu.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem