Nendo dizainētā Axor LampShower

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Nendo – robežas starp vannas istabu un dzīvojamo telpu izplūst

Aiz Japānas dizaina studijas Nendo rotaļīgajiem un humora pilnajiem projektiem slēpjas arhitekts Oki Sato. „Mani dizaini vienmēr ir vienkārši un minimālistiski, taču ne auksti“, šādi savu radošo koncepciju apraksta kanādietis. „Sākumu vienmēr veido stāsti, kas ir objekta pamatā.“ Šādi viņš vienmēr parūpējas par pārsteidzošiem efektiem. Nendo labprāt spēlējas ar robežām un mīl mazos pārsteiguma momentus. Vienlaikus produktiem ir jābūt intuitīvi saprotamiem.

Nendo ar vieglu roku interpretē no jauna zināmas lietas un izveido pārsteidzošu kontekstu. Tas attiecas arī uz kopā ar Axor izveidoto LampShower, kas neparastā veidā apvieno ūdeni un gaismu. Izplūst robežas starp vannas istabu un pārējām dzīvojamajām telpām. Līdzīgi kā Axor paredzētājā produkcijā ShowerProducts, Nendo daudz strādā ar optiskiem efektiem un caurredzamību. Pamata struktūras princips, kas balstās uz vieglumu un humoru, ir apvienots ar izsmalcinātību izveidotajās formās un izvēlētajos materiālos.

Dizaineris un arhitekts Oki Sato ir starptautiskās dizaina skatuves uzlecošā zvaigzne. Viņš ir dzimis 1977. gadā Toronto. Nendo studiju Tokijā viņš dibināja 2002. gadā. Jau 2005. gadā viņš paplašināja savu darbību Milānā un tikai dažus gadus vēlāk, proti, 2012. gadā starptautiskie stila žurnāli Elle decor un Wallpaper pasludināja Oki Sato par „Designer of the year“ (gada labāko dizaineru). Plaši pazīstamo zīmolu sarakstu, kuru labā strādā Nendo, var lasīt kā starptautiskās interjera dizaina nozares rokasgrāmatu. Tādu mēbeļu ražotāju kā Kartell, Cappellini un dePadova pasūtījumus, lampas (Foscarini), galda kultūru (Baccarat) un ikdienas piederumu papildina interjera dizaina koncepcijas. Šādi Nendo veido izstādes zāles tādiem starptautiskiem zīmoliem kā Puma un Louis Vuitton.

Oki Sato no Nendo.

Oki Sato, Nendo radošais prāts.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem