Axor ShowerProducts designed by Front

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Front - uzlecoša zvaigzne no Zviedrijas

Viņu dizains nav tipiski zviedrisks vai skandināvisks - tas ir eksperimentāls - Charlotte von der Lancken, Anna Lindgren un Sofia Lagerquist ir Front dizaineru trio. Nosaukums atspoguļo programmu - Front noteikti sekmēs dizaina attīstību. Viņas eksperimentē ar materiāliem un tehnoloģijām un ir pieskaitāmas pie starptautiskās dizaina skatuves avangardistiem. Projektos izpaužas rotaļa ar vizuāliem efektiem, provokācijas, un rezultātu veido komandas darba laikā izdiskutētie risinājumi.

Radošas koncepcijas garā ir interpretēt labi zināmo no jauna, kā tas ir ShowerProducts projekta gadījumā, kas paredzēts Axor. Viņas padara redzamu to, kas iepriekš vannas istabā slēpts - instalācijas, un sniedz iespēju pieredzēt ūdens ceļus to sākotnējā formā. Front darbos daudzpusīgos veidos izpaužas pieeja inovatīvā veidā izmantot vai padarīt citādas vienkāršas lietas - reālajiem izmēriem atbilstošā Horse Lamp 2006, plastmasas cūka kā dīvāna galds un slīpā Blow Away vāze, kuras māla formas izskatās kā izvilkta no vēja kanāla. Front kombinēja atvilktnes, veidojot asimetrisku grēdu, kas izskatās it kā slīpi balansētu. Mājas mušas lidojums ap spuldzi iedvesmoja trio radīt filigrāno lampas apbažūru Fly Lamp. Daudzpusīgie poētiskie objekti veido radošā biroja šarmu.

Starp starptautiskiem apbalvojumiem pieminami tādi, kā „Designer of the Future“ (nākotnes dizaineris), kuru piešķīra plaši pazīstamajā dizaina izstādē Art Miami Basel (2006), kā arī „Designer of the year“ (gada labākais dizaineris), kuru piešķīra zviedru Elle Deco un vācu Architektur & Wohnen (jeweils 2010). Šobrīd trio ir kļuvis par sekmīgiem zviedru dizaina eksportētājiem. Pie viņu klientiem ir pieskatāmi labi zināmi starptautiski interjera dizaina zīmoli, tostarp Moroso, Porro, Moooi, Established & Sons, Kvadrat un Stelton, kā arī IKEA. Viņu darbi ir sastopami vadošajās kolekcijās, piemēram, Ņujorkas Modernās mākslas muzejā.

Front dizaineru trio portrets.

Charlotte von der Lancken, Anna Lindgren un Sofia Lagerquist

Skaistās un netradicionālās dizaina mākslas pionieri

Attēli

© Image 3: L. Schmid/J. Nimke, fotoredaktion@helios-media.com

  • Axor WaterDream by Front
  • Logo of the Wallpaper* Design Award
  • 2014 Interior Innovation Award ceremony
  • Animal Thing Collection by Front
  • Hideout Lounge Chair, Thonet GTV
  • Blow Away Vase, Moooi

Draudzenes no universitātes

Anna Lindgren un Sofia Lagerquist pirmo reizi satikās studējot rūpniecisko dizainu un 2014. gadā devās uz Stokholmu, lai nodibinātu Front (tajā laikā kopā ar Charlotte von der Lancken). Kopš tā brīža viņas apspriežas un veido dizainu kā komanda - katrs dalībnieks ir iesaistīts visā procesā no sākotnējās idejas līdz produktu laišanai tirgū. Papildus objektu masveida ražošanai, Front Design arī rada vienreizējas figūras kolekcionāriem un galerijām. Dizaina studijas darbus var atrast vadošajās kolekcijās, kā piemēram, Modernās mākslas muzejā Ņujorkā.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem