Nendo dizainētā Axor LampShower

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Nendo dizainētā Axor LampShower

Vairāk mājīguma vannas istabā

Oki Sato no Japānas dizaina biroja Nendo mīl pārsteiguma momentus. Tādēļ viņš pārsteidz mūs ar lampu, kas patiesībā ir duša. Iedvesmojies no stāvlampas, viņš sapņo par pavisam dažādu dzīvojamo zonu apvienošanu. Kā izskatītos duša ar apgaismojumu, zem kuras var novietot krēslu, ieslēgt gaismu un lasīt?

Axor LampShower pavisam harmoniskā veidā apvienojas ūdens un gaisma. Kas pirmajā brīdī atgādina lampu, patiesībā sniedz īpašu dušas baudījumu. Poētiskajā formā slēpjas maģija - no caurspīdīgā lampas abažūra lietus vainaga līst harmoniski veidota ūdens strūkla, kas aptver visu ķermeni. Integrētais apkārtējais apgaismojums rada labsajūtu visā vannas istabā.

Nekarīgi no tā, vai montāžu veic pie sienas vai griestiem - Axor LampShower liek izzust ierastajām robežām starp telpām. Vannas istaba gluži pašsaprotami iekļaujas dzīvojamajā telpā. Vienlaikus Axor LampShower padara vannas istabu mājīgu. Turklāt ir iespējams lieliski kombinētu dažādu kolekciju un stilu dušu un vannas istabu produktus.

Papildus hromētajam variantam Axor Manufaktur piedāvā dažādas īpašas virsmas, piemēram, zelta optiku. Šādi Axor LampShower var padarīt cēlāku atbilstoši savai gaumei.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem