Front dizainētā produkcija Axor ShowerProducts

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Front dizainētā produkcija Axor ShowerProducts

Industriālais šarms tagad arī dušās

Caurules, uzmavas un vārsti, kas izstaro rūpniecisku estētiku, atkal top piemēroti saloniem. Taču tagad - īpaši elegantā veidā. Mēs jaunā veidā pieredzam ūdens ceļus un to vadību, bet piltuve top par dušas klausuli ar labām proporcijām. Viss ir gluži pašsaprotams - Front patīk dizains, kas runā pats par sevi, un viņas atspoguļo tehniku ļoti šarmantā veidā, kas nav salīdzināms ne ar vienu citu progresīvo tehnoloģiju dušām.

Starp visiem pārējiem produktiem īpaši izceļas Showerpipe, kas šķiet tik labi pazīstama, ka dizains un funkcijas tiek izprastas universāli. Industriālais šarms apvienojas ar asimetriskām formām un vienkāršu, skaidri saprotamu vadību. Divi atsevišķi noslēgvārsti regulē rokas dušas klausuli un augšējo dušu, tādēļ nav iespējams ko sajaukt. Krokotais roktura dizains nodrošina labu saķeri un norāda „Lūdzam griezt šeit.“

Individuālā komforta dizains Axor Showerpipe produktos ir viedots, izmantojot Front programmu. Augšējās dušas augstumu var regulēt atbilstoši personīgajām vēlmēm un telpas apstākļiem. Tāpat ērti iestatāms ir augšējās dušas strūklas leņķis. Gan rokas dušas klausuļu, gan augšējo dušu gadījumā piltuves forma nodrošina bagātīgu un pilnīgu ūdens baudījumu. Vienkārši nospiežot izvēles pogu, var izvēlēties tarp diviem strūklas veidiem - stipru un maigu. Īsāk sakot - ērta lietošana.

Maksimālas kombinēšanas iespējas - kopumā piecos Axor produktos, kas paredzēti dušām, ir atpazīstams skandināvu dizaineru trio rokraksts. Rokas dušas klausule, dušas komplekts, augšējā duša ar griestu stiprinājumu, augšējā duša ar sienas pieslēgumu un Showerpipe lieliski iederas Axor kolekcijās un ir daudzpusīgi kombinējami. Šie produkti spēj radīt gan modernu, gan tehnisku, nostalģisku vai rotaļīgu efektu.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem