(Raindance Select shower with hand on the Select button)

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Select - intuitīva ūdens vadība

Mūsu vadības filozofija - “Prieks, ko iegūst, tikai nospiežot pogu”

Hansgrohe vēlas, lai jūsu mājas būtu tik skaistas un ērtas, cik vien iespējams. Tā kā mūsu sensacionālie vannas istabas un virtuves produkti ir izrādījušies ārkārtīgi populāri, mēs nepārtraukti paplašinām savu “Select” produktu klāstu.

Hansgrohe Select piedāvā:

    • Select produkti garantē vienkāršību lietošanā. Vannas istabās Select produkti ir ideāli klientiem, kuriem patīk baudīt dažādību dušā un maksimālu izmantošanas ērtību pie izlietnes. Ar Select varat izvēlēties ieslēgt augšējo dušu vai rokas dušu vai arī regulēt ūdens maisītāju, ieslēdzot un izslēdzot ar precizitāti.
    • Padara mājsaimniecības darbus tik vienkāršus. Virtuvē Select funkcijas ir iespaidīgas, jo tās var izmantot, lai ūdens maisītāja ieslēgšana un izslēgšana būtu viegla un ērta, kā arī ūdens tiek kontrolēts ar precīzāko precizitāti. Šī ir Hansgrohe koncepcija, kas padarīs jūsu darbu daudz vieglāku.
    • Funkcijas ir pilnīgi mehāniskas un ir stabilas. Pieprasīto testu virknē nodilumizturīgā poga ir pierādījusi savu ilgmūžību un jūs varat turpināt baudīt savu produktu daudzus gadus uz priekšu.
    • Iemieso mūžīgi modernu vannas istabas dizainu un ir kā uzkrītoša iezīme, lai kur būtu uzstādīta. Select produktu klāsta dizainu radījis Phoenix Design, kas ir viena no pasaules vadošajām dizaina studijām.

Select dušā – pārslēdz režīmus intuitīvi ar inovatīvu nelielu pogu

Attēli

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem