“Ecostat Select” regulē temperatūru un ūdens daudzumu atbilstoši individuālajām vajadzībām un sniedz plašu virsmu piederumu novietošanai.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Ecostat Select - jauna brīva telpa dušā

Šī atklāti uzstādāmā termostata funkcijas un forma ir pilnīgas, turklāt tas ir labi pārdomāts

Ecostat Select termostats regulē ne tikai dušas temperatūru un ūdens daudzumu atbilstoši individuālajām vajadzībām, bet arī skaistu, plašu virsmu dušas piederumu novietošanai. Pateicoties šai formas un funkcijas simbiozei, šis termostats ir kļuvis par jauno zvaigzni Hangrohe dušu termostatu vidū. Papildu priekšrocība - ar sienu saistāmā montāža sniedz iespēju eleganti noslēpt pieslēgvietas. Ecostat Select intuitīva vadība ir apvienota ar augstu komforta līmeni un skaistām formām.

Ecostat Select - mazā revolūcija termostatu nozarē -

  • daudz vietas un praktisks pielietojums, ko sniedz lielā stikla virsma
  • intuitīva vadība - ergonomiski veidoti rokturi un lieli simboli
  • drošība pirmajā vietā - termostats nesakarst, applaucēšanās risku novērš temperatūras aizsargierīce, noapaļotas malas, neplīstoša stikla virsma
  • ietverta ūdens taupīšanas funkcija - atsevišķam termostatam ūdens daudzums ir ierobežots līdz 10 l/min. Ja vēlaties lielāku daudzumu ūdens - atbloķējiet bloķēšanas pogu un turpiniet griezt.
  • Vienkārša montāža, lieliski piemērots pielāgošanas komplektam, pieejams ar divām virsmām

Raindance Select Showerpipe - neatvairāms trio

Tas nav tikai “Ecostat Select” termostats. Tā nav tikai Raindance Select augšējā duša. Tā nav tikai Raindance Select rokas dušas klausuleRaindance Select Showerpipe piedāvā nevainojamu trīs elementu kombināciju un rūpējas par pilnīgu dušas baudījumu.

Vīrietis mazgājas dušā ar “Ecostat Select” un rokas dušas klausuli “Raindance Select E 120”

“Ecostat Select” - augstām prasībām pret vadības komfortu, dizainu, vides nekaitīgumu un drošību

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem