Sieviete mazgājas zem “Raindance Air” augšējās dušas

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Raindance Select E 300 augšējā duša

Izcila inovācija - pirmā Hansgrohe augšējā duša ar iebūvētu strūklas maiņas funkciju – diviem lietus efekta strūklas veidiem, kas pilnībā pārklāj visu ķermeni

Maza poga, liels efekts - Pirmo reizi Hansgrohe ir integrējis savu ģeniāli vienkāršo piespiežamā taustiņa funkciju augšējā dušā. Izvēlnes poga atrodas jaunās Raindance Select E 300 lielā strūklu diska vidū. Jūs iemīlēsiet debešķīgo dušas lietu, kas iegūstams tikai ar vienu pogas piespiedienu. Kā arī jums būs iespēja izvēlēties divus dažādus strūklas veidus.

Atslābināties vai uzmundrināties?

Katram no mums ir savs spēka avots. Hansgrohe ļauj tiem plūst no griestiem vai no sienas (divi montāžas risinājumi) -

  • nomierinoši - maiga labsajūtu radoša plūsma no augšas
    gaisīgi maigā RainAir strūkla ieskaus jūsu ķermeni teiksmainā pilienu segā. Brīžiem, kad vēlaties atslābināties, aizskalot satraukumu vai vienkārši sevi palutināt.
  • Atspirdzinoši - uzmundrinošs impulss no augšas 
    Stimulējošs, spēcīgs mazgāšanās baudījums ar Rain strūklu. Brīžiem, kad vēlaties gūt mundrumu, lai moži dotos dienas gaitās, vai atjaunot spēkus pēc sportiskām aktivitātēm. Turklāt ar šo strūklu no matiem efektīvi izskalojas šampūns.

XXL sniegums visiem ar augstām prasībām pret dizainu

Papildus labsajūtai, par ko parūpējas šī augšējā duša, tā ir arī izcils vannas istabas interjera elements. Jaunais Raindance Select dizains ar harmoniski noapaļotajiem stūriem un plūstošajām formām ir lieliski kombinējams ar citiem interjera elementiem un aktuāls visos laikmetos.

Ir iespējams izvēlēties starp divām virsmām-
    a) pilnībā hromēts produkts
b) produkts ar divkrāsainu hromētu virsmu un baltu strūklu disku

Raindance Select E 300 augšējās dušas gadījumā Hansgrohe ir apvienojis vienā dušā divas strūklu diska tehnoloģijas -
mazas izplūdes atveres spēcīgajai Rain strūklai, lielākas atveres ar gaisu bagātinātajai, maigākajai RainAir strūklai. Platā, 300 milimetrus lielā augšējā duša ir pieskaņota dušā esošās personas siluetam. Hansgrohe to dēvē par XXL sniegumu.

Raindance Select Showerpipe- neatvairāms trio

Tā nav tikai Raindance Select augšējā duša. Tā nav tikai Raindance Select” rokas dušas klausule. Tas nav tikai Ecostat Select” termostatsRaindance Select Showerpipe” piedāvā nevainojamu trīs elementu kombināciju un rūpējas par pilnīgu dušas baudījumu.

Izvēlnes poga - vienkārša pārslēgšanās starp “Hansgrohe” produkcijas dušas strūklas veidiem

Pārdomāta augšējā duša ar podziņu - viens piespiediens un strūklas veids ir mainīts.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem