“Raindance Select E 300 Showerpipe” - rokas dušas klausule, augšējā duša un termostats apvienoti izsmalcināti skaistās formās.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Raindance Select Showerpipes

Raindance Select E 300 - augšējā duša, rokas dušas klausule un termostats apvienoti izsmalcināti skaistās formās

Ja izvēlēsieties Raindance Select Showerpipe E 300, iegūsiet pilnīgu komfortu, dizainu un baudījumu. Jo jaunā Hansgrohe dušas sistēma apvieno sevī virkni pārdomātas, kā arī vizuāli skaistas funkcijas -

Labsajūtas programma visiem ar augstām prasībām pret dizainu

Raindance Select Showerpipe E 300 sniedz ne tikai patīkamu dušas baudījumu ar vienu pogas piespiedienu un iepriecinoši vienkāršu strūklas veidu izvēlni, tā kļūs arī par izcilāko dizaina elementu jūsu vannas istabā. Jaunais Hansgrohe dizains ar harmoniski noapaļotajiem stūriem un plūstošajām formām ir lieliski kombinējams ar citiem interjera elementiem un aktuāls visos laikmetos.

Ir iespējams izvēlēties starp divām virsmām-
a) pilnībā hromēti produkti
b) produkti ar divkrāsainu hromētu virsmu un baltu strūklu disku

Skaisti un vienkārši - Raindance Select E 360 Showerpipe

Vēl viena veiksmīga kombinācija - Raindance Select 360 Showerpipe ar lielāku Raindance augšējo dušu. No plecu platumam atbilstošā, 360 milimetrus lielā strūklu diska rit pilnīgas lietus lāses, kas pārklāj visu jūsu ķermeni.

Izvēlnes poga - vienkārša pārslēgšanās starp “Hansgrohe” produkcijas dušas strūklas veidiem

Pārdomāta dušas sistēma ar podziņu - viens piespiediens un strūklas veids ir mainīts.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem