Mazgāšanās dušā “Raindance Select Showerpipe E 300” ir īsta bauda un dušas strūklas veidi ir maināmi ar vienu rokas kustību.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Raindance Select dušas

Prieks, kas gūstams ar vienu pogas piespiednu - intuitīva strūklas veida izvēle

Ar vienkāršu piespiedienu mainīt strūklas veidu un gūt vēl vairāk prieka no mazgāšanās dušā - šāda ir Hansgrohe filozofija, uz kuru balstīta Raindance Select dušu koncepcija. Jaunais multitalants ar pārdomāto izvēlnes pogu ir pareizā izvēle visiem, kuri prot novērtēt komfortablu dušas baudījumu un mūsdienīgu vannas istabas dizainu, kuru neskar izmaiņas modes tendencēs.

Izcilākā inovācija starp dušām - izvēlnes poga rokas dušas klausulēm un augšējām dušām

  • JAUNUMS - Raindance Select E 300 augšējā duša ar diviem strūklas veidiem.
    Pirmā Hansgrohe augšējā duša, kurai iespējams ar vienu pogas piespiedienu mainīt strūklas veidu. Gaisīgi, maigi pilieni vai spēcīga, uzmundrinoša strūkla. Izšķirošs ir viens piespiediens.
  • JAUNUMS - Raindance Select E 120 rokas dušas klausule ar trim strūklas veidiem.  
    Maigi ieskaujoši pilieni (RainAir), atspirdzinoša strūkla (Rain) vai spēcīga masāža (Whirl) - pateicoties izvēlnes funkcijai, jūs iegūsiet tādu ūdens baudījumu, kādu attiecīgajā brīdī vēlaties. Ar vienu pogas piespiedienu.

Piespiežamas pogas kā jauns attīstības elements dizaina pasaulē

Hansgrohe ir viens no pirmajiem savā nozarē, kurš ievieš vannas istabu pasaulē pogas funkciju. Šīs vadības sistēmas filozofijas pamatā ir vienkāršība – vienkāršas ikdienas darbības. Ja agrāk bija jāgroza, tad tagad pietiek ar vienu piespiedienu. Līdzīgi arī telekomunikācijā griežamo ripu nomainīja taustiņi. Grozāmie gaismas slēdži praktiski visur ir nomainīti pret skāriena slēdžiem vai pārslēgiem. Automobiļu nozarē pamazām izskaužas aizdedzes ieslēgšana ar atslēgu un tā vietā dzinēju ieslēdz/izslēdz ar pogas piespiedienu.

Papildus inovatīvajai strūklas veidu pārslēgšanai, izmantojot izvēlnes pogu, jaunās Hansgrohe dušas izceļas ar harmoniski noapaļotiem stūriem un plūstošām formām. Dušas ir pieejamas ar virsmām - hromētas vai baltas/hromētas. Tas iespējams lieliski kombinēt ar jau esošo Hansgrohe produkcijas sortimentu. Jauno Raindance Select sortimentu ir veidojis Phoenix Design - viens no vadošajiem dizaina uzņēmumiem pasaulē.

Mazgāšanās dušā “Raindance Select Showerpipe E 300” ir īsta bauda un rokas dušas klausules strūklas veidi ir maināmi ar vienu rokas kustību.

Augšējā duša, rokas dušas klausule un termostats apvienoti izsmalcināti skaistās formās. ja izvēlēsieties Raindance Select Showerpipe, iegūsiet pilnīgu komfortu, dizainu un baudījumu.

Maza poga - liels efekts Pirmo reizi Hansgrohe ir integrējis savu ģeniāli vienkāršo piespiežamo taustiņu funkciju augšējā dušā. Ir iespējams izvēlēties divus dažādus strūklas veidus.

Vīrietis un sieviete apskāvušies, turot divas “Raindance Select” rokas dušas klausules

Mūsu jaunās dušas liek ūdenim plūst maigi vai masējoši, vai pilnībā izskalot šampūnu no matiem. Izvēlieties vienu no trim strūklas veidiem - RainAir, Rain vai Whirl.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem