Atsauksmes - visā pasaulē

“Hansgrohe” veiksmes stāsts

Visā pasaulē būvdarbu vadītāji un investori kopā ar arhitektiem un plānotājiem īsteno sarežģītus projektus. Tiem vienmēr ir nepieciešami viedi risinājumi rīcībai ar ūdeni. Šis nozīmīgākais resurss ir “Hansgrohe” uzmanības centrā.

Mūsu viedokli par augstu ūdens kultūru esam visā pasaulē apliecinājuši ar zīmoliem “Hansgrohe” un “Axor” - iespaidīgās viesnīcās un publiskās ēkās, privātās rezidencēs, karaļu pilīs, kruīza kuģos un luksusa jahtās. Mūsu plašajā kvalitatīvo un augstvērtīgo produktu paletē arī paši prasīgākie klienti atradīs sev vēlamo.

Apmeklējiet kopā ar mums dažas no izcilākajām vietām!

Šangrila viesnīcas fasāde Abū Dabī

Augstvērtīgas vannas ir pierādījums izcilai viesmīlībai - neatkarīgi no tā, vai runa ir par lielu viesnīcu vai mazu, jauku, modernu viesnīcu.

“Yoo” luksusa apartamenta ēdamistaba Minhenē (Hansgrohe wellness bathroom)

Māja, luksusa apartaments vai pat pils: privātā vidē vienmēr ir nepieciešama individuāla vannas istabas pieredze.

(Hansgrohe mixers and showers are even at home on the high seas.)

“Hansgrohe” jūtas kā mājās visās septiņās pasaules jūrās - gan mūsdienīgajā izklaides kuģī, gan aizraujošajā luksusa motorjahtā.

“Yerres” baseinā uzsvaru liek uz lietota ūdens otrreizējo pārstrādi un “Pontos AyaCycle”.

Sporta klubi un izklaides vietas, kas saistītas ar ūdeni. “Hansgrohe” šeit vienmēr sastopams, izmantojot savu daudzpusīgo kompetenci.

Hītrovas lidostas 5. termināļa atpūtas telpu vannas istabas lutina ar “Hansgrohe” un “Axor” produkciju.

Neatkarīgi no tā vai galvenā uzmanība jāpievērš atpūtas telpu dizainam, vai taupīgai ūdens izmantošanai, “Hansgrohe” vienmēr radīs risinājumus.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem