Publiskas ēkas

Dizains, kas atmaksājas

Ieguldītājus un valsts pasūtītājus apvieno interese par viņu projektu vērtības ilgtspējību un ekonomiskumu. “Hansgrohe” var piedāvāt plašu produktu klāsti, tādējādi nodrošinot individuālas risinājumu iespējas. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par dizainu un ekskluzīviem risinājumiem publiskām atpūtas telpām, vai lietota ūdens otrreizējās pārstrādes iekārtām baseiniem un pilsētas uzkopšanai - ieguldījums Švarcvaldes vannas istabu speciālista produkcijā atmaksāsies vienmēr.

Atsauces projekti

  • Pasaulē augstākā ēka “Burj Khalifa” atrodas Dubaijā un tajā ir atrodami 5000 “Axor Starck” jaucējkrāni.

    Pasaulē augstākajā ēkā “Burj Khalifa” Dubaijā ūdens plūst caur vairāk nekā 5000 “Axor Starck” jaucējkrāniem. Nevienā citā būvprojektā nav izmantots tik liels skaits “Hansgrohe” produktu.

  • Londonas Hītrovas lidostas 5. terminālī galvenā uzmanība ir pievērsta ceļojošo labsajūtai.

    Hītrovas lidostas 5. terminālī mērķis ir nodrošināt, lai ceļošana caur Eiropas lielāko lidostu būtu maksimāli patīkama. Atpūtas telpu vannas istabas lutina ar “Axor” un “Hansgrohe” produkciju.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem