Izklaides, sporta un vingruma iekārtas

Izcilā formā kopā ar “Hansgrohe”

Sporta un fitnesa klubi, tostarp arī ekskluzīvas atpūtas telpas to dalībniekiem ir ideālā vieta, kur izmantot “Hansgrohe” produkciju. Ar Švarcvaldes kvalitatīvajiem jaucējkrāniem un dušām sporta klubi visa pasaulē pieredzēs vērtības palielināšanos. Jo ir patīkami uzlabot fizisko formu vietās, kur ūdens sastopas ar dizainu, produkti uzlabo vides aizsardzības kvalitāti un dzīves komfortu.

Atsauces projekti

  • Meksikas lielpilsētas Gvadalaharas futbola stadionam “Estadio Omnilife” ir vulkāna forma un tā dizainu veidojis “Hansgrohe” dizaineris

    Šis Meksikas futbola stadions izskatās kā vulkāns. Taču tā kodolu veido “zaļais dizains”, nevis sarkanā lava.

  • Klubs “Chelsea” Londonā

    Ekskluzīvais “Chelsea” klubs, kas pieder pie futbola kluba “Chelsea”, piedāvā saviem biedriem un arī futbolistiem augstākās klases fitnesa un atpūtas iespējas. Tajās daudzējādās izpausmēs ir sastopams “Hansgrohe” dizains.

  • Jēras baseins

    Jēras baseins izmanto no dušām iztekošo lietoto ūdeni atkārtoti - “Hansgrohe” sistēma “Pontos AquaCycle”* to otrreizēji pārstrādā, neizmantojot ķīmiskas vielas. Šajā procesā iegūto ūdeni izmanto atkārtoti - dārzu kopšanai un pilsētas uzkopšanai.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem