Hansgrohe wins the German Design Award 2017.

2017. gada Vācijas Dizaina balvas Hansgrohe Grupai un apbalvotā AXOR Uno dizainera ūdens maisītāja (iF Zelta balva) prezentācija.

Hansgrohe ir līderi vannas istabu dizainā

Vairāk kā 500 starptautiski apbalvojumi un vieta virsotnē “labo formu” novērtējuma sarakstā

Axor un hansgrohe zīmolu produkti regulāri saņem apbalvojumus, jo izceļas gan ar tehnoloģijām, gan estētiku. Produkti ir ne tikai vienkārši lietojami, bet tie arī piedāvā dažādus ieguvumus klientiem. Tās ir lieliskas ziņas jebkuram no mums, kopš atzītas balvas ir no neatkarīgiem, starptautiskiem vērtēšanas speciālistiem, kas patiešām uzsver uzņēmuma kvalitātes pieprasījumu. Piemēram, ūdens maisītāju un dušu ražotājs no Švarcvaldes ieguva “Reddot dizaina balvu – labākais no labākajiem”, “IF Zelta apbalvojumu”, “Vācijas dizaina apbalvojumu” un “Vācijas Federālās Republikas dizaina apbalvojumu” vairākas reizes. Augstākā dizaina kvalitāte ir atspoguļota Hansgrohe grupas DNA.

Hansgrohe ir iF dizaina līderis savā nozarē

“iF apbalvojumi” no International Forum Design (iF) ir daži no svarīgākajiem pasaulē atzītiem apstiprinājumiem, ja runa ir par produktu un dizaina kvalitāti. Hansgrohe grupa regulāri parādās kā uzvarētāji iF konkursos. Kopš 2008.gada neatkarīgā institūcija ir izstrādājusi arī ranga tabulu, norādot uzņēmumu panākumu līmeni dizaina konkursā par iF balvu. Hansgrohe grupa šobrīd tajā atrodas 6. vietā no aptuveni 2000 uzskaitītajiem uzņēmumiem. Uzņēmums aiz sevis atstājis tādus top zīmolus kā Apple, BMW vai Siemens, un ir iF dizaina līderis visā santehnikas nozarē. Hansgrohe grupa ir visaugstāk novērtētais Vācijas uzņēmums iF Dizaina novērtējumā 2017. gadā.
iF company ranking, 6th place for Hansgrohe

Hansgrohe grupa ierindota 1. vietā savā nozarē un ir visaugstāk novērtētais Vācijas uzņēmums (iF).

Apbalvojumu piešķīra neatkarīgi vērtēšanas speciālisti

Attēli

Pārlūko mūsu starptautiskās dizaina balvas

  • German Design Award Gold, ©German Design Council.
  • Design Award of the Federal Republic of Germany.
  • iF Gold Award, ©iF Design Award.
  • iF Design Award, ©iF Design Award.
  • reddot design award – best of the best.
  • Focus Open Gold.
  • Design Plus Award.
  • interior innovation award – Best of Best.
  • Wallpaper Design Award Winner.
  • Elle Deco International Design Award.

Mūsu dizaineri arī ir virsotnē

Visaugstākie novērtējumi no Ziemeļamerikas uz Tālajiem Austrumiem – tas apstiprina, ka Axor un hansgrohe zīmoli apņēmīgi dodas pareizajā virzienā, pateicoties to produktu inovācijām un dizainam. 2009. gadā slavenu vērtēšanas speciālistu grupano žurnāla “Euro” apstiprināja faktu, ka Hansgrohe grupa ir saistīta ar crème de la crème radošiem inovatoriem ārpus uzņēmuma. 4 no pasaules 25 labākajiem dizaineriem strādā ar AXOR un hansgrohe zīmoliem. Phoenix Design atrodas 6. vietā pašreizējā ““iF ranking creative”.
Dizaina studija gadu desmitiem ir veidojusi hansgrohe zīmola tēlu un tas ir viens no pasaules izcilākajiem nosaukumiem industriālajā un produktu dizainā.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem