iF ranking: Hansgrohe is ranked number one

Vairākas balvas inovāciju un radošuma jomā - Hansgrohe 1. vietā santhenikas nozarē

Hansgrohe ir iF dizaina līderis savā nozarē

Pievilcīgi virtuves un vannas istabas dizaini – godalgoti produkti no hansgrohe un AXOR zīmoliem

Vannas istabas un virtuves ir dzīvojamās telpas, kurās varam justies ērti un attīstīt savu personīgo stilu. Labs dizains un maksimāla funkcionalitāte Hansgrohe grupā iet roku rokā. Sadarbībā ar globāli veiksmīgiem dizaineriem, AXOR un hansgrohe zīmoli izstrādā produktus vannas istabai un virtuvei, lai veidotu mūsu dzīves telpas vēl pievilcīgākas un mājīgākas. Pateicoties izsmalcinātajai dizaina kvalitātei, visi šie produkti tiks baudīti arī nākotnē.

Ar vairāk nekā 500 godalgām no neatkarīgiem, starptautiskiem vērtēšanas speciālistiem starptautiskos dizaina konkursos, Hansgrohe ir dizaina līderis vannas istabas produktu sektorā.

 

Philippe Starck izpauž savu radošumu “Hansgrohe SE”.

Virkne pasaules mērogā nozīmīgāko dizaineru strādā “Hansgrohe SE”. Kopā ar šiem radošajiem prātiem uzņēmums meklē labākos risinājumus, īpašus, individuālus vannas istabu dizaina izpausmes veidus.

Hansgrohe wins design awards.
Katru gadu Hansgrohe premium produkti “sasmeļ” augstākos apbalvojumus starptautiskos dizaina konkursos par izcilu kvalitāti, funkciju un estētiku. Iegūtas vairāk kā 500 dizaina balvas no neatkarīgiem, starptautiskiem vērtēšanas speciālistiem un tāpēc Hansgrohe grupa kļuvusi par dizaina līderi santehnikas industrijā.
Atzīti dizaineri attīsta idejas nākotnes vannas istabām.

Domāt plašāk vannas istabu jomā un attīstīt jaunas telpu koncepcijas saskarei ar ūdeni: „AXOR WaterDream“ – projekts, ko veidojuši trīs panākumiem bagāti dizaineri.

Starptautiskā mērogā nozīmīgi arhitekti diskutē par ūdeni un arhitektūru

Semināri „AXOR AquaTektur“ ir pamatprincipu izpēte labākajā nozīmē saistībā ar visu, kas skar ūdens, cilvēka un telpas mijiedarbību. Starptautiskā mērogā atzīti arhitekti apspriež jaunas iespējas, kā apvienot ūdeni un arhitektūru.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem