Iedvesma - šādi vannas istaba var izpausties visā krāšņumā

Idejas vannas istabām, kas katru mājokli padara neatvairāmu

Vai meklējat aizraujošu ideju sapņu vannai - jaunai vai tikko atjaunotai? Vai jums patīk modes tendences un vēlaties noskatīties kādu ideju savai vannas istabai starp vannas istabām, kas ieguvušas apbalvojumus? Tad esat uz īstā ceļa.

Sekojiet atzītu dizaineru interesantajām idejām un koncepcijām, kuri veido dizainu “Hansgrohe” produkcijai. Sekojiet mums līdzi apkārt pasaulei - uz skaistākajiem būvprojektiem ar “Hansgrohe” dušām, jaucējkrāniem un dušu sistēmām. Uzziniet, kur iespējams apskatīt mūsu produkciju dzīvē, bez nepieciešamības ceļot. Katrs perfekts plāns aizsākas ar ideju. Ļaujieties iedvesmai!

Innovative bathroom design from Hansgrohe.

We are reinventing the bathroom. With globally successful designers and high-quality premium products, the Hansgrohe Group is a design leader in the bathroom sector.

Produkti, kas izceļas starptautiskos būvprojektos.

“Hansgrohe” ietekmē vannas istabu modi visā pasaulē - luksusa viesnīcās un aizraujošos apartamentos, motorjahtās un kruīza kuģos.

“Axor” sapņu vannas

Kā jāizskatās vannas istabai, kas rada labsajūtu? Klasiski, minimālistiski vai mājīgi: 9x perfektas vannas istabu vides - sapņošanai.

Patīkams dušas baudījums ar “Hansgrohe” dušām.

Iepazīstiet ūdeni no jauna - ar dušām, kuras jūs lutinās un ikdienu aiz ūdens aizkara padarīs par nebijušu.

Mājokļu modes tendences ietekmē arī vannas istabu.

Mūsu pasaule ir kļuvusi ļoti ātra: ir mainījies viedoklis par mājokli un līdz ar to arī par vannas istabu. Izlasiet, kādas ir aktuālās modes tendences.

Idejas vannas istabām, kas pieejamas uz vietas - apskatiet un pataustiet mūsu produktus.

Taustāms dizains, testa dušas apmeklējums - viss, lai iemīlētos: iepazīstieties ar mūsu produkciju “Aquademie” uz vietas notiekošajās akcijās vai pie jūsu izplatītāja.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem