Kāds jaucējkrāns atbilst attiecīgajai izlietnei?

Tehniski un optiski pareiza kombinācija

Jums ir iepaticies jaucējkrāns, taču neesat pārliecināti, vai jūsu izlietne ir tam atbilstoša? Vēlaties uzzināt, kādi “Hansgrohe” un “Axor” zīmola jaucējkrāni atbilst attiecīgajām izlietnēm?
Izlietnes un jaucējkrāna kombinācija Mēs palīdzēsim atrast atbilstošo duo. Mēs sniegsim stilistiski un testēšanas centrā tehniski pārbaudītus ieteikumus saistībā ar “Hansgrohe” zīmola produkciju, kā arī ieteikumus dizaina jomā saistībā ar “Axor” produkciju.

Pie izlietnes uzšļācas ūdens.
  1. Ūdens šļakatu tests “Hansgrohe” testēšanas centra vannas istabu speciālisti jūsu interesēs ir pārbaudījuši un novērtējuši neskaitāmas jaucējkrānu un izlietņu kombinācijas. Pārbaužu rezultāti ir pieejami bez maksas.
  2. Stilistiski saderīgas kombinācijas - šādi tiek novērsta neveiksmīgas izvēles iespēja.

Izlietnes un jaucējkrāna kombinācija Vai esat atraduši skaistu pāri?

Ja esat izdarījuši izvēli, ņemiet līdzi vēlamo kombināciju uz konsultāciju ar izplatītāju. Tikai viņš spēs novērtēt, vai attiecīgajā vietā ir nepieciešamie izmēri un tehniskie priekšnosacījumi. Galu galā pat skaistākā kombinācija ir nevērtīga, ja nav atbilstoši vietas apstākļi, pieslēgvietas un ūdens spiediens. Nevainojamu uzstādīšanu var garantēt tikai īstenojot atbilstošos priekšnosacījumus.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem