Pie izlietnes uzšļācas ūdens.

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

“Hansgrohe ComfortZone” tests

Mēs neatstājam izlietnes komponentu saderību nejaušības varā

Ja izlietne un jaucējkrāns nav saderīgi, veidojas traucējošas ūdens šļakatas. Lai to jau sākotnēji novērstu, “Hansgrohe” ir izveidojis uzticamu pārbaudes procedūru. Realitātei pietuvinātos apstākļos tiek pārbaudīts, vai uzņēmuma ražotie jaucējkrāni ir saderīgi ar izplatītākajām vadošo ražotāju izlietnēm. Plašo funkciju pārbaužu ietvaros cita starpā pārbauda attālumu starp jaucējkrānu un izlietni, kā arī šļakatu veidošanos. (Informāciju par pārbaudes procedūru skatiet lejupielāžu sadaļā.)

Šajā “ComfortZone” testā mēs sniedzam ieteikumus komfortablai roku mazgāšanai.

Kvalificēta uzstādīšana, kuru veic izplatītājs

Ja esat izdarījuši izvēli, ņemiet līdzi vēlamo kombināciju uz konsultāciju ar tuvāko izplatītāju.  Tikai viņš spēs novērtēt, vai attiecīgajā vietā ir nepieciešamie izmēri un tehniskie priekšnosacījumi. Galu galā pat skaistākā kombinācija ir nevērtīga, ja nav atbilstoši vietas apstākļi, pieslēgvietas un ūdens spiediens. Nevainojamu uzstādīšanu var garantēt tikai īstenojot atbilstošos priekšnosacījumus.

“Hansgrohe” jaucējkrānu un izlietņu testu sertificēšanas zīmogs

Visas tehniski pārbaudītās jaucējkrānu un izlietņu kombinācijas ir atrodamas lejupielāžu sadaļā.

Mēs izšķiram 5 izlietņu veidus

Attēli

“Hansgrohe” “ComfortZone” testa vajadzībām esam definējuši šādus keramikas veidus. Atbilstoši tiem testa rezultātos ir atrodami piemēroti “Hansgrohe” jaucējkrāni.

 • Bļodveida izlietne un aiz tās izvietots jaucējkrāns (ilustrācija)
 • Ērta matu mazgāšana zem izlietnes jaucējkrāna - “PuraVida 240” - ideāli piemērots jaucējkrāns bļodveida izlietnei vai galda izlietnei.
 • Bļodveida izlietne un uz tās izvietots jaucējkrāns (ilustrācija)
 • Sejas kopšana, vāzu uzpildīšana vai matu mazgāšana zem jaucējkrāna - “Metris 200” - ideāli piemērots jaucējkrāns bļodveida izlietnei.
 • Bļodveida izlietne ar jaucējkrānu pie sienas (ilustrācija)
 • Pie sienas karināms “Talis” jaucējkrāns - ērts stāvoklis pie izlietnes.
 • Apakškonstrukcijas vai iebūvējama izlietne (ilustrācija)
 • Sejas kopšana, vāzu uzpildīšana vai matu mazgāšana zem jaucējkrāna - “Talis 150” ir piemērots apakškonstrukcijas vai iebūvējamai izlietnei.
 • Pie sienas karināma izlietne (ilustrācija)
 • Sejas kopšana vai bārdas dzīšana - izlietnes jaucējkrāns “Focus 100” ir ideāli piemērots pie sienas karināmajai izlietnei.

Pilns pārskats par visām līdz šim pārbaudītām jaucējkrānu un izlietņu kombinācijām

Šeit ir iespējams bez maksas lejupielādēt informāciju par visām “Hansgrohe” testēšanas centrā tehniski pārbaudītajām un formas ziņā atbilstošajām kombinācijām.

Izmantojiet “ComfortZone” konfigurēšanas funkciju jaucējkrānu un izlietņu kombinēšanai

Plānojiet jaunu izlietni? Tādā gadījumā, iespējams, jau esat konstatējuši, ka dizaina iespējas ir ļoti daudzpusīgas un pat nepārskatāmas. Tādēļ iekārtojiet savu mazgāšanās vietu, izmantojot “Hansgrohe” “ComfortZone” konfigurēšanas rīku. Izmantojot šo praktisko tiešsaistes rīku, iespējams rotaļīgi kombinēt izlietnes un jaucējkrānus. Šim nolūkam jums ir iespēja izvietot “Hansgrohe” produkcijas sortimenta jaucējkrānus uz dažāda veida izlietnēm.
Šādi jūs iegūsiet kombināciju atlasi, kas:

 1. tehniskā ziņā ir pierādījusi sevi mūsu pārbaudēs;
 2. ir stilistiski saderīga, turklāt dažādos stila virzienus ir iespējams salīdzināt uzreiz attiecīgajā vidē.

Iepazīstiet “ComfortZone” konfigurēšanas rīku šeit

 

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem