Padomdevējs - vairāk prieka vannas istabā

Tūkstošiem ieteikumu un pamatinformācija

Ir vēl daudzi jautājumi, ko vēlamies uzdot vannas istabai: Kā Tev izdodas ar tik nelielu daudzumu ūdens paveikt tik daudz? Mīļā vanna, kā Tu gribētu, lai Tevi kopj? Kāda veida keramika Tev patiktu, mans dārgais jaucējkrān? Un visi šie specifiskie jēdzieni ... Mēs jautājam tagad. Par laimi “Hansgrohe” ir atbildes gandrīz uz visiem jautājumiem.

(Cleaning a hand shower)

Ilgstošam priekam par “Hansgrohe” vannas istabu produkciju: izmantojot mūsu ieteikumus kopšanai, jūsu iemīļotākie vannas istabas priekšmeti vēl ilgi saglabāsies spoži.

Izlietnes stāvoklis ar “Metris Classic Highriser”

Kāds jaucējkrāns ir saderīgs ar attiecīgo izlietni? Vai otrādi ...

“Hansgrohe” ieteikumi ūdens taupīšanai: taupīga rīcība ar vērtīgo resursu ūdeni top aizvien nozīmīgāka - katrai lāsei ir nozīme

Domājiet par vidi un izbaudiet dizainu, kā arī neierobežotu komfortu, neskatoties uz ūdens taupīšanu: šeit ir pieejami praktiski padomi ikdienai.

“Hansgrohe” produkcija uzlabo dzīvi daudzās jomās. To apliecina kvalitātes zīmes, sākot no personīgā komforta līdz pat vides aizsardzībai.

“Hansgrohe” rokas dušas klausules “Raindance”

BUJ

Vai jums nepieciešams padoms saistībā ar kāda “Hansgrohe” produkta lietošanu? Vai jums neizdodas jaucējkrāna montāža? Šeit ir pieejama ātra palīdzība:

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem