Universālais iBox – daudzpusīgais Hansgrohe zemapmetuma risinājums

Slēptā Hansgrohe uzstādīšana rada lakonismu un fleksibilitāti

Vannas istaba no tā tikai iegūst, ja jaucējkrānu tehnoloģija paliek fonā. Sienā slēptie cauruļvadi un pieslēgvietas ne tikai uzlabo vannas istabas vizuālo izskatu, bet arī rada plašāku telpu kustību brīvībai. Uzstādīšana sienā ar Hansgrohe iBox nodrošina ne tikai patīkamāku dušas baudījumu, bet arī skaidru optisko tēlu un vairāk kustības brīvības dušā un vannā.

Universālais iBox papildus atvieglo risinājumus atjaunošanai: Sienā iebūvētais pamatelements sader ar visu Hansgrohe un Axor standarta jaucējkrānu sortimentu un būtiski atvieglo vadības bloku nomaiņu: universālais iBox vienkārši ir “Viens visiem gadījumiem”.

Šādi privātais pasūtītājs un vannas istabas remonta veicējs bauda plānošanas brīvību: Jau šobrīd uzstādīto universālo iBox pamatkorpusu vēlāk iespējams savienot ar rūpīgi izvēlētu jaucējkrānu dizainu vai vairāku strūklu augšējo dušu. Esošu lietojumu ar universālo iBox iespējams pielāgot arī izmainītām prasībām. Brīvas izvēles tehnoloģija uzstādīšanai sienā novērš vēlāku sienas atvēršanas nepieciešamību.

Hansgrohe vietnē santehnikas profesionāļiem uzzināsit vairāk par universālo iBox.

Izplatītāju meklētājs

Atrodiet tuvāko izplatītāju.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem