Dažiem patīk mazgāties ar vērienu. “Hansgrohe” XXL sniegums padara mazgāšanos dušā par ļoti vērienīgu izklaidi. Efektīva ūdens izmantošana!

Varens dušas baudījums jūsu vannas istabā

Hansgrohe XXL sniegums

Visiem, kuri vēlas gūt maksimālu baudījumu, mazgājoties dušā, Hansgrohe piedāvā rokas dušas klausules un augšējās dušas ar diametru diapazonā no 100 līdz 600 mm. Lielākās dušas ir apzīmētas ar nosaukumu XXLPerformance jeb XXL sniegums. Savā ziņā varētu teikt, ka tajās ir iebūvēts pārsteiguma efekts.

Tendences šeit nosaka Raindance dušas: Pateicoties lielajiem strūklu diskiem, tās spēj ne tikai brīnišķīgi pārklāt ķermeni ar ūdeni, bet arī piedāvā interesantus ekoloģiskos risinājumus. “AirPower” tehnoloģija pārdomāti savirpuļo gaisu, kā rezultātā XXL izmēra dušas darbojas daudz ekonomiskāk. Tas nozīmē, ka ūdens patēriņš nebūs lielāks. Hansgrohe ūdens baudījums un ūdens izmantošanas efektivitāte iet roku rokā.

“Hansgrohe” XXL snieguma logotips

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem