(AirPower by Hansgrohe.)

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

AirPower - vairāk prieka, lielāka efektivitāte

Nesalīdzināmi citāds dušas baudījums

Jūs būsiet sajūsmā un pastāvīgi iedvesmots - Hansgrohe dušas tehnoloģiju veidotie gaisa burbulīši palielinās jūsu dušas baudījumu un pazeminās ūdens patēriņu. Izņemot gadījumus, ja dēļ izcilā baudījuma vairs nevēlaties izkāpt no dušas. Tā kā gaiss ir pieejams ļoti lielā daudzumā, bet vērtīgais resurss ūdens - nav, Hansgrohe novatori uzņēmuma strūklu laboratorijā izgudroja ko pilnībā inovatīvu – AirPower. Tas nozīmē - izbaudīt un vienlaikus taupīt resursus.

AirPower - vairāk prieka ar nelielu daudzumu ūdens

Princips ir vienkāršs - caur AirPower dušas diska virsmu tiek iesūkts apjomīgs gaisa daudzums. Tas burtiski sajaucas ar ieplūstošo ūdeni. Vienam litram ūdens tiek piejaukti aptuveni trīs litri gaisa. Šādi iespējams efektīvi izmantot vērtīgo ūdeni. 

AirPower – unikāls dušas baudījums

Šādi ar gaisu bagātinātais ūdens padara pilienus pilnīgākus, vieglākus un mīkstākus. Rezultāts ir uzreiz jūtams uz ādas - ūdens pērlītes veidojošais AirPower dušas lietus aptvers visu jūsu ķermeni un radīs brīnišķīgu labsajūtu. Varat izbaudīt arī masāžas iespēju, jo pieejami vairāku strūklu veidu dušas modeļi. Spēcīgajai masāžas strūklai ir jūtama muskuļus relaksējoša ietekme, turklāt papildus uzlabotajam dušas baudījumam tiek iegūts zemāks ūdens patēriņš.

Resursu taupīšana kopā ar Hansgrohe

Mēs uzskatām, ka katram pilienam ir nozīme, un palīdzam jums taupīt ūdeni, enerģiju un izmaksas, izmantojot inovatīvus produktus un tālredzīgas tehnoloģijas.

 

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem