(EcoSmart automatically saves water and energy.)

Lejupielādējiet "Flash Player" šeit (linked)

Pārdomāta ūdens taupīšana un klimata aizsardzība

EcoSmart ir tehnoloģija ilgtspējīgai nākotnei

Klimata aizsardzība sākas jau mazgājoties dušā, bet ekoloģiska rīcība - mazgājot rokas. Hansgrohe kā īstens ūdens pazinējs uzņemas pioniera lomu taupīgā rīcībā ar šo vērtīgo resursu. Ar EcoSmart tehnoloģijām aprīkotie Hansgrohe jaucējkrāni un dušas patērē par līdz pat 60 procentiem mazāk ūdens nekā standarta produkti, turklāt - nezaudējot komfortu. Zems ūdens patēriņš sekmē arī zemāku enerģijas patēriņu. Tas savukārt nozīmē mazākas CO2 emisijas un zemākas izmaksas. 

Pateicoties ūdens bagātināšanai ar gaisu, EcoSmart sniedz dušas baudījumu ar mīkstu, pilnīgu ūdens strūklu. Eko Loģiski.

EcoSmart dušas – fakti un darbības princips

Jūsu ūdens patēriņš dienā pazemināsies par līdz pat 60 procentiem, pateicoties labi pārdomātajai plūsmas ierobežošanai, īpašām sprauslām un gaisa pievienošanai. Pateicoties šai tehnoloģijai, Hansgrohe Raindance EcoSmart augšējās dušas un rokas dušas klausules patērē tikai 9,5 litrus ūdens minūtē. Crometta 85 Green augšējās dušas un rokas dušas klausules patērē pat tikai 6 litrus ūdens minūtē, neatkarīgi no tā, kāds ir ūdens spiediens. To nodrošina elastīgs blīvgredzens, kas precīzi reaģē uz ūdens spiediena svārsībām un regulē ūdens daudzumu. Spiedienam paaugstinoties, gredzens izplešas un sašaurina caurplūdes atveri. Ja spiediens pazeminās, atvere tiek paplatināta.

EcoSmart jaucējkrāni – fakti un darbības princips

Caur standarta izlietnes jaucējkrānu izplūst aptuveni 13 litri ūdens minūtē. Hansgrohe izlietnes jaucējkrāniem EcoSmart samazina ūdens patēriņu par līdz pat 60 procentiem*, proti, līdz 5 litriem minūtē. Kā tas iespējams? Pateicoties gaisa piejaukšanai un īpašam plūsmas ierobežotājam. EcoSmart aerators ir iebūvēts jaucējkrāna snīpī un bagātina ūdeni ar neierobežotā apmērā pieejamo gaisu. Rezultātā tiek iegūta piesātinātāka, burbuļojošāka ūdens strūkla. „Precīzs elastomērs“ automātiski reaģē uz izmaiņām ūdens spiedienā un maina atbilstoši savu formu. Šādi tiek ierobežota plūsma un pastāvīgi taupīts dzeramais ūdens.
* bez EcoSmart - 13 litri minūtē pie 0.3 Mpa (3 bāri)

Papildu ūdens taupīšanas tehnoloģijas, kas ātri atmaksājas

Tie, kuri meklē patiesus ūdens taupīšanas brīnumus, izmanto bezkontakta jaucējkrānus ar infrasarkanā sensora elektroniku. Šie jaucējkrāni garantē, ka ūdens plūst tikai tad, kad jums tas patiešām nepieciešams. Ļoti labi pārdomāta sensora tehnoloģija regulē patēriņu, izmantojot ļoti īsu pēcplūsmas laiku un ierobežo ūdens plūsmu līdz aptuveni 5 litriem minūtē.
Šeit skatāmi papildus pārsteidzoši vienkārši ieteikumi ūdens taupīšanai.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem