Vide un ilgtspējība - panākumi uzliek pienākumus

“Hansgrohe” īstenotā atbildība

Ilgtspējības, vides un klimata aizsardzības jomā “Hansgrohe” grupa ir nozares pionieris. Hansgrohe var atskatīties uz vairāku dekāžu garu “zaļā” uzņēmuma vēsturi, un tā būtiskākie mērķi ir saistīti ar ekoloģisku nākotni. Hansgrohe uzņēmumam šķiet pašsaprotami uzņemties atbildību sabiedrības mērogā un darboties ilgtspējīgi, ko tas pauž arī savos saimnieciskās darbības mērķos. Mīlestība pret ūdeni kalpo par dzinuli pastāvīgi paplašināt enerģiju un ūdeni taupošo produktu klāstu. Turklāt ar savām inovatīvajām tehnoloģijām mēs vēlamies noteikt modes tendences visā pasaulē.

“Hansgrohe” nozīmē klimata aizsardzību, ilgtspējību un atbildības sajūtu:

  • ūdeni un enerģiju taupoši produkti ar ilgu kalpošanas laiku
  • rafinētas otrreizējās pārstrādes sistēmas
  • videi nekaitīgas atrašanās vietas un ražošanas tehnoloģijas
  • atjaunojamu enerģijas resursu izmantošana
  • globāla mēroga vides aizsardzības projekti un informētības palielināšana par ilgtspējīgu ūdens resursu izmantošanu
  • produktu ekobilances ilgtspējības stratēģijai ražošanas un produktu attīstības jomā
  • sociālā atbildība
“Hansgrohe SE” ir “zaļš” uzņēmums, kurš šāds ir tapis pārliecības un tradīciju rezultātā.

Uzņēmuma krāsa ir zaļā: Kādēļ Švarcvaldes vannas istabu un santehnikas speciālists īpašu uzsvaru liek uz VIDES un KLIMATA AIZSARDZĪBU.

Aktuālā ilgtspējības ziņojuma titullapa

Kā iesaistīties sistemātiski un stratēģiski: “Hansgrohe SE” savus darbības procesus, panākumus un uzlabojumu potenciālu ir padarījis pārredzamus.

ekoloģisks pēdas nospiedums
“Hansgrohe SE” nosaka savu produktu “pēdas nospiedumu” ekoloģijas jomā, kas panāktu, lai ražošana ir vēl mazāk kaitējoša videi, bet produkti - vēl ilgtspējīgāki.
Pontos pelēkā ūdens pārstrādes sistēma notekūdeņus no dušas un vannas pārstrādā un ļauj atkārtoti izmantot jebkurā vietā, kur dzeramā ūdens kvalitāte nav nepieciešama.
“Pontos Heat Cycle” reģenerē siltumu no dušas un vannas ūdens un izmanto to svaigam siltajam ūdenim.
Enerģiju taupošais Pontos izmanto atlikušo siltumu no dušas un vannas ūdens ar izcilu efektivitāti pirms tas aizplūst prom kanalizācijā.

Aktīva klimata aizsardzība, izmērāma ilgtspējība

Vides, resursu un veselības aizsardzība ir “Hansgrohe” uzņēmējdarbības politikas neatņemama sastāvdaļa. Šeit ir pieejama detalizēta informācija:

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem