Hansgrohe inovatīvās tehnoloģijas

Hansgrohe ir atrodamas funkcijas un produkcija ar patiesu pievienoto vērtību un kvalitātes zīmi.

Vai vēlaties, lai jūsu duša vai jaucējkrāns ir mazs ūdens taupīšanas un labsajūtas brīnums? Vai vēlaties īpaši lielu augšējo dušu vai arī labprāt mazgājiet matus izlietnē? Vai plānojat jaunu vannas istabu vai arī vēlaties esošo vannas istabu pārvērst par komforta zonu? Vēlaties notīrīt jaucējkrānu ar vienu rokas mājienu? Tad ļaujiet jums palīdzēt - padariet savu dzīvi skaistāku un ērtāku.

Izvēlnes pogas piktorgramma (Select button pictogram)

Maigas lāses vai uzmundrinoša masāža? Ar vienkāršu piespiedienu mainiet strūklas veidu un gūstiet vēl vairāk prieka no mazgāšanās dušā.

“CoolStart” piktorgramma

Pateicoties šai videi draudzīgajai “Hansgrohe” tehnikai, izlietnes jaucējkrāni pārdomāti ietaupa resursus.

“Hansgrohe” logotips “EcoSmart”

Ar EcoSmart tehnoloģijām aprīkotie Hansgrohe jaucējkrāni un dušas patērē par līdz pat 60 procentiem mazāk ūdens, nekā standarta produkti, vienlaikus nezaudējot komfortu. Šādi iespējams samazināt ūdens un enerģijas izmaksas un saudzēt vērtīgus resursus.

“Hansgrohe” logotips “AirPower” (Hansgrohe AirPower logo)

Šīs dušu tehnoloģijas ietvaros Hansgrohe apvieno gaisu un ūdeni, kā rezultātā jūs sajutīsiet, cik patīkami AirPower visu ādu pārklāj ar ūdens pērlītēm. Ar gaisu bagātināts ūdens padara pilienus pilnīgākus, vieglākus un mīkstākus. Šādi jūs izmantosiet ūdeni daudz efektīvāk.

“Hansgrohe” logotips “ComfortZone”

Plašs izmēru klāsts, pārdomātas tehnoloģijas, ērta vadība. Izcils dizains, augsti drošības standarti un ievērojamas papildus priekšrocības, ko nodrošina ērtība - “Hansgrohe” dušas, jaucējkrāni un termostati paplašina komforta zonu.

“Hansgrohe” XXL snieguma logotips

To noteikti ir jāpieredz - lielformāta dušas baudījums ar dažādiem strūklu veidiem, kas garantē vienreizēju labsajūtu. “Hansgrohe” rokas dušas klausules un augšējās dušas ar diametru diapazonā no 100 līdz 600 mm ietvers jūs patiesā ūdens baudījuma sapnī un parūpēsies par XXL sniegumu jūsu vannas istabā.

“Hansgrohe” logotips “QuickClean”

Kuram gan patīk tīrīt? Mūsu izgudrojums “QuickClean” ātri novērš netīrumus un kaļķa nosēdumus dušās un uz jaucējkrāniem. Šim nolūkam kalpo elastīga silikona uzbiezēšana. Uzmanieties no viltojumiem - Tikai produkcija ar “QuickClean” logotipu garantē patiesu “Hansgrohe” kvalitāti!

Universālā iBox logotips

Jums nepieciešams, lai vannas istabā būtu iespējama kustību vai plānošanas brīvība? Tādā gadījumā “Hansgrohe” universālais iBox ir domāts tieši jums. Universālais iBox tiek uzskatīts par pavērsienu sanitāro tehnoloģiju jomā.

Hansgrohe izmanto dažāda veida sīkdatnes. Jūs varat piekrist, ka izmantojat visas sīkdatnes vai izveidojiet savus personiskos iestatījumus, vai arī konsultējieties par vispārējo datu aizsardzību.

   

Piekrītu visiem sīkfailiem